3D mihalnice – áno či nie?

3D mihalnice – áno či nie?

Aj vám sa páčia nádherné husté mihalnice, ktoré každým žmurknutím sťaby „odfúkli“ predmety okolo? Riasy sú ozdobou každej ženy rovnako ako také vlasy alebo nechty. Nie všetky sme však rovnaké. Ešteže existujú spôsoby, ako si v kráse dopomôcť.

Nový trend – 3D mihalnice

Gélové nechty a predĺžené vlasy vystriedal nový trend – 3 D mihalnice. Počuli ste už o nich? Ak odpovedáte záporne, iste si spomeniete na tú krásnu ženu v hypermarkete, ktorej mihalnice ste videli až na koniec dlhého radu. Napriek tomu, že vyzerala až príliš umelo, nevedeli ste od nej oči odtrhnúť. Husté tmavé riasy pôsobia totiž ako magnet. Samozrejme iba za predpokladu, že sú nalepené správnou technikou a dokonale vytvarované. V opačnom prípade namiesto sexi dračice zo seba vytvoríte iba strašiaka do kukurice.

Kto si ich môže dovoliť?

Umelé 3D mihalnice môže vyskúšať každá dáma, ktorá má rada nové veci, objavy a experimenty. Chce to kus odvahy a samozrejme aj eurá navyše. My ženy sme vždy ochotné zaloviť aj hlbšie do vrecka a to najmä vtedy, keď ide o našu krásu a skvelý pocit zo seba. Obdiv okolia, závisť žien a v neposlednom rade komplimenty od pánov je to, čo nás dokáže zasýtiť na veľmi dlhý čas. Sme márnivé? No a čo.

Negatívne účinky

Ako sa hovorí – nič nie je zadarmo. V tomto prípade to platí hneď dvakrát. Chcete mať krásne dlhé, husté a tmavé mihalnice? V poriadku, ale vedzte, že tie vaše budú pod vrstvou lepidla a umelých štetín poriadne trpieť. Môže sa dokonca stať, že vám vaše mihalnice povypadávajú. Ak si myslíte, že je to adekvátna cena za chvíľkový pocit sexice, nech sa páči. Potrvá však veľmi dlhý čas, kým vám opäť riasy narastú a zhustnú. Nezúfajte. V lekárni nájdete veľa druhov prípravkov, ktoré napomáhajú k rastu a obnoveniu rias.

Je dôležité vedieť

Prv, než sa rozhodnete si umelé 3D mihalnice nalepiť, mali by ste si ich poriadne zmerať k dĺžke vášho oka a prispôsobiť prípadným zastrihnutím.