Ako zlepšiť erekciu bez návštevy lekára?

Ako zlepšiť erekciu bez návštevy lekára?

Väčšina mužov nemá v mladosti problém dostatočne dlho vydržať v posteli. A nemyslíme tým ranné leňošenie, ale sex. Skôr je šanca, že nastane opačný problém a teda, že bude príliš rýchlo „po všetkom“.

Pohyb je dôležitý aj pre vašu erekciu

S vekom sa však karta obracia. Obzvlášť pri mužoch po štyridsiatke je relatívne veľká šanca, že sa u nich objavia problémy s erekciou. To však neznamená, že by to mal byť dôvod na to, aby si takíto muži a ich partnerky už nemohli spolu dopriať kvalitný sex.

Treba však pre to niečo urobiť. Avšak nemusí hneď nasledovať návšteva lekára, ktorá je v takomto prípade pre mnohých mužov priam nepredstaviteľná. Zlepšenie erekcie môžete dosiahnuť aj zmenou životosprávy.

V prvom rade treba skúsiť viac sa hýbať. Nemusí sa z vás hneď stať vrcholový športovec, stačiť môžu aj pravidelné prechádzky. Nielenže si zlepšíte kondíciu, ale zvýši sa u vás aj tvorba testosterónu.

Zdravá strava a obmedzenie stresu vám taktiež dokážu pomôcť

Ruka v ruke s pohybom ide aj zdravá strava. Skúste do svojho jedálnička zaradiť viac rýb a zeleniny. Napríklad paradajky pozitívne vplývajú na srdce a obehová sústava má taktiež veľký vplyv na erekciu.

Keď už sme spomínali testosterón, vedzte, že jeho hladinu znižuje aj stres. Preto by ste sa mali snažiť čo najviac zredukovať stres vo svojom živote. Začnite tým, že si určíte, čo vám vo vašom živote spôsobuje stres a skúste sa toho zbaviť.

Ak vyššie uvedené nezaberie, môžete si skúsiť pomôcť tabletkami. Stále však nemusíte navštíviť lekára, aby vám predpísal lieky na erekciu, ktoré sú na predpis. Môžete skúsiť voľnopredajné výživové doplnky. Vyvarujte sa však pochybným produktom a vyberte si certifikované výživové doplnky, ktoré majú všetky potrebné atestácie, povolenia a sú riadne registrované a schválené príslušnými orgánmi.

Zdroj obrázka:

Autor: Monkey Business Images / Shutterstock.com