Autogramiáda i na diaľku

Autogramiáda i na diaľku

Baví vás zberateľstvo? Skúste požiadať o podpisy vaše obľúbené hviezdy. Dnes sa už k adresám celebrít dostanete ľahko a máte možnosť komunikovať aj s ostatnými fanúšikmi a podeliť sa o dojmy a skúsenosti.

Adresy pre fanúšikov

Veľa ľudí ako svoje koníčky udáva sledovanie filmov či počúvanie hudby. Ľahko je nájsť si medzi celebritami favoritov, ktorí nás upútajú či už kvalitou práce, alebo svojím šarmom a životnou filozofiou. Ak nemáte problém s cudzími jazykmi alebo sa nájde niekto, kto by dokázal vaše emócie obľúbeným zahraničným hviezdam pretlmočiť, veľmi jednoducho sa viete s nimi spojiť a požiadať ich o fotografiu s autogramom. Stačí vám len natrafiť na ten správny portál s adresami. Najlepšie sú taķé, čo zároveň ponúkajú možnosť komunikovať s ostatnými fanúšikmi, na základe čoho sa dá nielen overiť platnosť adries, ale sa aj pozrieť, aké autogramy dostali od svojich idolov ostatní. Boli by ste prekvapení, čoho všetkého sa môže taký žiadateľ autogramu dočkať. Niekedy je to oficiálny list s kópiou podpisu hviezdy, inokedy ručne písaný list alebo aj podpísaná fotografia s množstvom vtipných komentárov. Pokiaľ budete mať šťastie, možno vám celebrita podaruje aj čosi osobné a svojmu listu pre vás venuje obzvlášť veľkú pozornosť. Stačí vedieť len správne zaujať.

Záľuba, ktorá vás nezruinuje

Začať so zbieraním autogramov môže ktokoľvek a kedykoľvek. Nie je to finančne náročný koníček. Niekde sa dočítate, že celebritám treba posielať aj spätnú známku, no vo väčšine prípadov vám listy z fancentier prídu na ich náklady. Tak sa teda môže ľahko stať, že už za menej ako dve eurá sa budete tešiť z hodnotného podpisu, po ktorý ste si ani nemuseli chodiť do zahraničia. Len si predstavte to vzrušenie, ktoré zažívajú vášniví zberatelia deň čo deň, keď nazerajú do poštovej schránky s nádejou, že tam nájdu obálku so zahraničnou známkou. Vďaka dobrému prístupu k informáciám sa dnes ľahko stane zberateľom hocikto. Stačí sa len odhodlať a byť dostatočne trpezlivý. A ako s autogramami naložíte, je len na vás. Niekto si ich všetky nechá, iný ich jednotlivo popredá alebo vydraží celú svoju zbierku. Áno, aj takto sa dá zabaviť. A aj zarobiť.