Bylinka, ktorá si poradí so stresom, zatočí s kilami a prečistí organizmus

Bylinka, ktorá si poradí so stresom, zatočí s kilami a prečistí organizmus

Používate ju takmer denne, no o jej skvelých detoxikačných účinkoch ste zrejme ani netušili. Reč je o „obyčajnom“ petržlene, ktorý dokáže divy!

Vňat tejto používanej rastlinky dokáže výrazne pomôcť organizmu hneď v niekoľkých súvislostiach. Vďaka detoxikačným vlastnostiam výrazne očisťuje organizmus, zbavuje ho škodlivín, čím mu vracia späť rovnováhu nielen po fyzickej ale i po psychickej stránke. Výsledkom je zdravší, silnejší a čistejší organizmus, ktorému sa vyhýbajú neduhy, stres a škodlivé vplyvy vonkajšieho okolia.

Kilá pôjdu dole

…ak zaradíte petržlen do svojho jedálnička. Nie však len ako koreniacu prísadu do polievky, či ako posýpku zemiakového pyré. Petržlen musíte prijať vo väčšom množstve. Napríklad ako koncentrovaný odvar. Uvidíte, ako rýchlo sa zbavíte prebytočných kilogramov. Tie totiž silný petržlenový vývar doslova vypudí z tela von spolu so škodlivinami a usadeninami, ktoré sa nahromadili v tráviacej sústave. Je tiež veľmi účinný aj pri ochoreniach  obličiek a močových ciest. Po týždni jeho pitia si všimnete prvé zmeny. Úbytok na váhe, vyrovnanejšiu psychiku, no môžete zbadať zhoršenie stavu pleti ako znak detoxikácie organizmu. To, že sa čistíte, sa zvykne prejaviť vyrážkami, začervenaním alebo svrbením. „Počas prvých dní pitia odvaru som sa cítila fajn, no detox sprevádzalo potenie, zhoršená pleť a časté návštevy toalety. Po týždni to bolo už oveľa lepšie. Dnes, po mesiaci pitia petržlenového čaju, som o osem kíl ľahšia a pripadám si ako znovuzrdoená,“ nedá dopustiť na detoxikačný nápoj učiteľka Jana. Nepotrvá dlho a organizmus sa začne s odchádzajúcimi toxínmi vysporiadavať čím ďalej tým lepšie. Ak si chcete navariť koncentrovaný liečivý odvar z petržlenu, stavte na náš osvedčený recept.

 Čo budete potrebovať?

 Postačí vám len nasekaná petržlenová vňať a voda. Vňať zalejte litrom vriacej vody, lúhujte približne štvrťhodinu a doprajte si tak dve až tri šálky čaju denne. Vňať nemusíte z výsledného odvaru vybrať. Ak túžite po ešte silnejšom detoxikačnom elixíre, pridajte aj šťavu z jedného citróna a nebudete sa stačiť diviť. Nahromadené škodliviny a prebytočná voda sa z tela odplaví už behom niekoľkých dní pitia. Prirodzenou cestou sa tak behom krátkej doby zbavíte toxínov, baktérií a nánosov, ktoré vaše telo hromadilo roky!