Chata Oščadnica vám ponúkne dobré miesto na oddych

Chata Oščadnica vám ponúkne dobré miesto na oddych

V tejto situácii každý z nás hľadá miesto, útočisko, kde by mohol ujsť pred všetkými problémami a vychutnať si oddych v pravom slova zmysle. Keďže máme zimu, na letné kúpanie musíme ešte zabudnúť, avšak krásna zasnežená príroda nám ponúka možnosti, ako tráviť čas a zároveň prísť na iné myšlienky.

Ak potrebujete na nejaký čas odísť z domu, oddýchnuť si, chata Oščadnica z resortu Drevenice Oščadnica je vám k dispozícii.

Dobrá lokalita

Ak si zarezervujete chatu Oščadnica, môžete počítať s maximálnym pokojom. Aj keď má prístupovú cestu, po ktorej sa normálne dostanete autom, je ďaleko od civilizácie, od hlučných miest, vsadená v krásnej prírode, čo jej hrá do karát. Dobrá lokalita robí z tejto chaty veľmi vyhľadávané miesto najmä pre ľudí žijúcich v mestách.

Ak hľadáte oddych v lone prírody, mimo veľkého návalu ľudí a turistov, práve dobrá lokalita tejto chaty vás môže presvedčiť, aby ste si ju zarezervovali.

Moderné vybavenie

Nečakajte žiadne zastaralé vybavenie. Práve tieto chaty v tomto resorte ponúkajú moderné vybavenie s kozubom a vonkajším posedením. V teplejších ročných obdobiach si môžete vychutnať posedenie na terase a grilovanie. Teraz v zime oceníte prítomnosť kúpacej kade, ktoré sú však musíte vopred zarezervovať.

Oceníte spoločenskú miestnosť s krbom, moderne vybavenú kuchyňu a kvalitne vybavenú spaciu časť, kde sa v jednej chatke môže ubytovať až deväť ľudí. Čo sa týka kúpeľne, k dispozícii budete mať nový moderný sprchový kút.

Chata Oščadnica vám ponúkne dobré miesto na oddych. Má dobrú lokalitu a moderné vybavenie. Užite si pekné zimné počasie práve v tejto lokalite na Kysuciach. Budete mať súkromie, budete v krásnej prírode, nič vám nebude chýbať. Pekné ubytovanie v Oščadnici vám ponúkne resort Drevenice Oščadnica.

Zdroj obrázka:

Autor: kryzhov  / Shutterstock.com