Čo by vám v spálni nemalo chýbať?

Čo by vám v spálni nemalo chýbať?

Spálňa je obľúbená miestnosť nás všetkých. Okrem spánku v spálni relaxujeme, čítame knižky, ale sa aj túlime k svojim partnerom. Čo by nám ale v spálni nemalo chýbať, aby ste sa v nej cítili pohodlne?

Pevné manželské postele

V spálniach by rozhodne nemali chýbať pevné manželské postele. Postele by mali mať pevné nožičky, kvalitné rošty a mali by byť z materiálu, ktorý vydrží roky. Postele, ktoré po roku vŕzgajú, nie sú príliš dobré a preto ak už plánujete investovať do postele, zainvestujte do kvalitných masívnych postelí. Kvalitné postele nájdete ale aj medzi drevotrieskovými.

V malých spálniach oceníte menšie postele s úložným priestorom pod posteľou. Vo väčších odporúčame veľké postele bez uzavretého úložného priestoru. To znamená, že si pod posteľ môžete dať plastové uzatvárateľné boxy.

Relaxačné kreslá

Spálňa býva v mnohých prípadoch aj relaxačná miestnosť, kde si budete čítať knihy, obľúbené časopisy, či venovať sa pleteniu. V spálni by vám nemali chýbať relaxačné kreslá, na ktorých budete práve teraz na jeseň tráviť pomerne veľa času.

Kvalitné relaxačné kreslá nemusia byť len v spálni, ale môžete ich mať aj v obývačke, či deti v detských izbách. Dokonalý komfort, pohodlné sedenie a zároveň miesto, kde si budete môcť vychutnávať relaxovanie charakterizuje všetky kvalitné relaxačné kreslá.

Prehozy na posteľ

Kvalitná ochrana posteľného prádla – aj takto by sme mohli charakterizovať prehozy na posteľ. Kvalitne šité hrubšie prehozy môžu dokonca poslúžiť aj ako paplón v prípade, že vám príde návšteva, ktorá bude chcieť u vás prespať.

Stojaca lampa

Nočné stolíky sú síce fajn, avšak zaberajú veľa miesta. Pri posteli oceníte skôr praktické úložné koše, ktoré môžete podľa potreby prenášať kamkoľvek budete chcieť.

Ak si ale chcete navodiť príjemnú atmosféru aj večer, aby ste nemuseli zapínať veľké lustrové lampy, mali by ste si zaobstarať stojacu lampu. Vyberte zaujímavú dizajnovú stojacu lampu.

Zdroj obrázka:

Autor: Photographee.eu / Shutterstock.com