Čo je na mužoch asexuálne podľa žien? Páni, na toto by ste mali rýchlo zabudnúť!

Čo je na mužoch asexuálne podľa žien? Páni, na toto by ste mali rýchlo zabudnúť!

Nie všetko sa ženám zdá sexi! Mnohí muži zabúdajú, že na to, aby opačné pohlavie priťahovali, by mali spĺňať isté kritériá a niektoré zvyky okamžite vynechať zo svojho repertoára. O ktoré ide?

Ohryzené nechty svedčia o nestálosti

Manikúra u mužov zaváži podobne ako u žien, nemajú výnimku, akoby sa oni sami mohli nazdávať. To, v akom stave sú ich nechty, prezrádza viac ako by páni možno chceli. „Môj expartner bol krásny chlap. Mal však ruky v dezolátnom stave. Ohryzené nechty, ošklbaná koža okolo nich… Hanbila som sa vziať ho do spoločnosti a keď sa ma počas sexu dotýkal, bolo mi to nepríjemné. Po troch mesiacoch sme to skončili,“ hovorí Petra z Martina. Neupravené, ohryzené či dokonca špinavé nechty sú znakom, že chlap o seba nedbá. Ak si ešte nechty navyše hryzie, hovorí to o veľkej nervozite a zlej psychickej stabilite. No dámy, teraz otázka, chceli by ste vedľa seba psychopata alebo padavku, ktorá nevie, čo so sebou?

Zápach je prejavom benevolentnosti

„Bývalý bol ´pravý´ chlap – smrdel od potu, sem tam od piva a neholil si podpazušie. Jeho voňavka? Prirodzený ´odér´, na ktorý nedal dopustiť, vraj on z neho robí chlapa ako má byť. Keď sme boli ešte na výške a chodili spolu, prišlo mi cool, že má svoj názor. Keď sme však boli spolu dlhšie a videla som chlapov okolo, ktorí krásne voňali a boli galantní, nie burani, musela som sa s ním rozísť. Zrazu mi jeho pot a všetko naokolo neskutočne vadilo,“ spomína Eva z Bratislavy. Niet divu, veď muži by o seba mali takisto dbať. A najmä, aj pri erotických hrách zaváži, v akom stave je dotyčného telo, pach a celková čistota. Aj keď, v dvadsiatom prvom storočí by hygienické návyky asi mali byť samozrejmosťou. Či?

Prílišná starostlivosť o seba je znakom egoizmu

Ale! Aj metrosexuáli by mali krotiť svoje chúťky po neustálom sledovaní zovňajška. Ženám to príde smiešne, ba až trápne. „To, že chlap trávi v kúpeľni viac ako vy, je prinajmenšom divné. Aspoň mne prišlo zarážajúce, koľko času môj nový priateľ trávi pred zrkadlom a prečo moje krémy vytláčajú jeho flakóny so sérami na omladenie pleti. Obzeranie sa v každom výklade tiež nebolo nič, čo by ma vzrušovalo. Takéhoto narcisa nikdy viac!“ Nuž milí páni, starajte sa o seba, ale rozhodne to zas nepreháňajte! Chlap má byť chlapom, nie drevorubačom ani ženou!