Čo milujú muži na ženách?

Čo milujú muži na ženách?

Odpoveď je „nečakaná“. Páni hľadajú v prvom rade krásu. Krása je však široký pojem, pretože viac ako prirodzená krása im ulahodí ženská dostupnosť. Všetci umelci, ako napríklad maliari, básnici či spisovatelia, dospeli k rovnakým záverom, a to, že vzhľad a telo ženy, jej schopnosť narábať so svojimi prednosťami, sú pre mužov príťažlivejšie ako jej inteligencia.

1.     Zadok

Najmä ten okrúhly. Zadok je znakom pripravenosti na párenie u primátov. Je príťažlivý nepretržite. Ženský zadok slúži aj na dva ďalšie účely, zhromažďuje sa v ňom tuk potrebný pri dojčení a zároveň sa vytvárajú zásoby pre časy núdze. Najlepšie naše pozadie pôsobí v obtiahnutých džínsoch, ktoré zadok skvelo obopínajú a zaokrúhľujú. Vtedy pôsobí pevne a sexi. Dojem sa umocňuje nosením vysokých podpätkov, keď sa chrbticový oblúk prehne, zadok sa vystrčí a pri chôdzi sa kolíše, čo pritiahne mužské pohľady vždy.

2.     Prsia

Áno. Obyčajné zväčšené prsné žľazy. V kozmetickej medicíne je asi najväčší a najpopulárnejší trend zväčšovania poprsia. Prsník sa skladá prevažne z tukov, čo má za následok okrúhly tvar. Väčšina tkaniva však nemá nič spoločné s tvorbou materského mlieka. Našťastie, z rôznych sexuálnych prieskumov vyplýva, že mužom sa páčia prsia všetkých veľkostí a tvarov a úplne najviac ich vzrušuje práve výstrih. Muži milujú ryhu medzi prsami.

3.     Dlhé nohy

Dlhé nohy sú pre mužov signálom, že ženy sú sexuálne zrelé a schopné vynosiť dieťa. Ženská sexualita sa preto odjakživa spája s dlhými nohami. Vo vysokých podpätkoch vyzerajú nesmierne plodne. Opticky predĺžia nohy, telu dodajú atraktívny tvar, vystrčia zadok a vynikne aj panva. Mužom sa páčia atletické nohy, také, aby sa bolo na čo pozerať. Zabudnite na hladovky!

A na záver

Milé dámy, dôležitejšie ako guľatý zadok, plné podprsenky a nohy dlhé až po zem je naše sebavedomie. Pokiaľ ho máme, pôsobíme krásne, vyrovnane, spokojne, usmievame sa, a práve úsmev je najkrajší doplnok človeka. S ním to máme vyhraté už dávno a je úplne zadarmo.