Čo si žena všimne pri prvom stretnutí s mužom?

Čo si žena všimne pri prvom stretnutí s mužom?

Každá žena túži mať dokonalého partnera, ktorý jej aj po rokoch bude hovoriť, ako veľmi ju miluje, bude jej nosiť kvety a vo všetkom ju bude podporovať. Určite by vás ale zaujímalo, čo si ženy všímajú na mužoch na prvom stretnutí. Niektoré veci vás možno zaskočia a s niektorými sa naopak pravdepodobne stotožníte.

Postava

Priznajte sa, aj vy ste hneď na prvom stretnutí každého muža „preskenovali“ od hlavy po päty? Nie ste v tom samé. Hneď na prvom stretnutí si všímame celkovú stavbu tela, najmä zadok a ramená. Muži si ako prvé všímajú prsia a oči a ženy zase zadok a ramená.

To, ako sa oblieka

Na prvom stretnutí si asi každá žena ako prvé všimne aj to, ako sa muž oblieka. Zrelé ženy, ktoré túžia po stabilnom vzťahu, nechcú mať pri sebe muža oblečeného ako nevybúreného tínedžera a túžia mať pri sebe niekoho, kto sa rád oblieka elegantne a nosí aj luxusné pánske hodinky. Každá žena je celá bez seba, keď vidí pred sebou muža oblečeného v obtiahnutej košeli, v obleku s kravatou. Aj vy ste na to podobne?

Pohľad, oči

Z pohľadu muža rozpoznáte, či sa mu páčite a či sa s vami cíti dobre. Ak neviete z reči tela vyčítať to, či sa mu páčite, z očí to zistíte okamžite. Niet divu, že si na prvom stretnutí všímate oči – pohľad.

Komunikácia

A na záver asi to najdôležitejšie. Každá žena si veľmi dobre uvedomuje, že vzhľad nie je všetko a charakter muža sa prejaví až keď otvorí ústa. Všímame si mimiku a aj to, či pri rozprávaní s nami uhýba pohľadom alebo sa nám pozerá priamo do očí. To, či sa vám pozerá do očí, vám napovie, či to, čo hovorí, myslí naozaj úprimne.

Ženy nemajú rady namyslených mužov, ktorí si potrebujú dokázať, že oni sú tí najlepší. Ženy nemajú rady chválenkárov, ktorí už na prvom stretnutí ukazujú, aké krásne pánske tašky cez rameno si kúpili. Ženy chcú muža, ktorý svojim správaním a vyjadrovaním dáva žene najavo, že mu je sympatická.

Photo by Clem Onojeghuo on Unsplash.com