Doplňte svoj dámsky botník obuvou na sezónu jeseň/zima

Doplňte svoj dámsky botník obuvou na sezónu jeseň/zima

Letné šľapky, sandále sme prednedávnom už schovali do útrob skríň. Keďže sa nám pred mesiacom začala jeseň, v botníku by mala prevládať najmä pohodlná jesenná obuv.

Ak ale nemáte v botníku pohodlnú jesennú obuv, resp. radi by ste obohatili svoj botník novou obuvou, doplňte ho o nové kúsky. Ktorú dámsku obuv na sezónu jeseň/zima určite vynosíte?

Semišové čižmy nad kolená

Ak preferujete elegantný štýl obliekania a počas sezóny jeseň/zima nosievate sukne, potom by vám v botníku nemali chýbať semišové čižmy nad kolená. Neutrálne farebné prevedenie týchto čižiem a farebné sukne, či teplé šaty je vhodné najmä do práce, či na rôzne spoločenské udalosti.

Semišové čižmy sú vhodné skôr do suchej jesene/zimy, avšak pri správnom ošetrovaní môžu ísť aj do daždivého počasia.

Čižmy nad kolená výrazne predlžujú nohy, čo ocenia ženy, ktoré sú nízke a potrebovali by pridať opticky pár centimetrov. Sú mimoriadne sexy, preto ak si volíte zvodnejší outfit, nemali by ste k ním kombinovať žiadne iné topánky, len semišové čižmy nad kolená.

Členkové čižmy

Členkové čižmy sú veľmi obľúbená obuv najmä počas daždivej jesene. Tieto čižmy nájdete v ponuke kvalitných dámskych čižiem a vybrať si môžete buď kožené, koženkové, alebo z brúsenej kože. Lacné čižmy, ktoré môžete kúpiť dokonca aj cez internet, vám obohatia dámsky botník na sezónu jeseň/zima a dalo by sa povedať, že budú najnosenejšou obuvou počas jesene a zimy.

Okrem semišových čižiem si v ponuke dámskych čižiem vyberte aj členkové čižmy ideálne v hnedej, béžovej, či v čiernej farbe. Ak ale neutrálne farby nechcete, resp. také čižmy už máte, z farieb vyberajte tmavomodrú, horčicovú, škoricovú, či bordovú.

Kožené vysoké čižmy

Počas zimy budete najviac nosiť práve kožené vysoké čižmy. Vyberte si kožené vysoké čižmy so zapínaním na zips v neutrálnych farbách, ktoré ľahko skombinujete s dámskymi kabátmi, zimnými dámskymi bundami, ale aj trendy teddy kabátmi.

Zdroj obrázka:

Autor: / Shutterstock.com