Doprajte si wellness pobyt v krásnom prostredí Tatier

Doprajte si wellness pobyt v krásnom prostredí Tatier

Každý z nás potrebuje z času na čas vypnúť, venovať sa len oddychu a hobby. Niekedy nám to práca neumožňuje. Prichádza však čas letných prázdnin, kedy aj tí najviac zaneprázdnený cestujú po svete, ale aj po Slovensku a hľadajú miesta, kde by si oddýchli.

Ak  hľadáte ideálne miesto na oddych, našli sme ho za vás.

Podbanské- krásna a tichá lokalita v Tatrách

Ak máte radi Tatry, určite vás v posledných rokoch prekvapilo, aké veľké množstvo ľudí sa tam nachádza počas celého roka. Ak ale chcete napriek všetkému oddychovať v Tatrách, vyberte si skôr menšie osady mesta Vysokých Tatier. Najviac vás ale uchváti práve osada Podbanské, ktorej časť patrí pod mesto Vysoké Tatry, časť pod Pribylinu.

Podbanské je osada, ktorá patrí k najkrajším a hlavne tichým lokalitám v Tatrách. Nájdete tu hotelov komplex, ktorý ponúka parádne wellness pobyty pre dvoch.

Rozmaznávanie vo wellnesse a iné aktivity

Relax v teplej termálnej vode s výhľadom na majestátny Kriváň sa vám určite zapáči. Ak si vyberiete práve túto destináciu na oddych, lepší wellness už nezažijete. Okrem množstva rôznych sáun, bazéna, vírivky si môžete zájsť na cyklotúru do Tichej doliny a spraviť výlet aj do Kôprovej doliny. Príjemne sa schladíte hlavne v Kmeťovom vodopáde, ku ktorému si môžete spraviť pešiu túru. Tichá a Kmeťová dolina sú chránené pred množstvom turistov a práve preto ich vyhľadávajú ľudia, ktorí chcú pri prechádzke lesom pokoj a nie sa predbiehať s inými turistami kto skôr dôjde na vrchol.

Ak potrebujete zregenerovať unavené svalstvo, cítite sa vyčerpaní aj po psychickej stránke, doprajte si s partnerom/ partnerkou wellness práve v tejto lokalite Tatier. Užijete si prírodu, chvíle s partnerom a ešte si aj zašportujete. Je dokázané, že čistý tatranský vzduch v ľudoprázdnych dolinách ako sú vyššie spomínané dve doliny vplýva pozitívne na ľudskú psychiku.