Elegantné rohové lavice do kuchyne zmenia váš pohľad na tento typ nábytku

Elegantné rohové lavice do kuchyne zmenia váš pohľad na tento typ nábytku

Rohové lavice si všetci pamätáme z detstva, kedy sa nachádzali takmer v každej rodine. Buď ich vlastnili ešte naši rodičia, alebo minimálne naše staré mamy. Boli praktické preto, lebo nezaberali veľa miesta a navyše sa niektoré dali využiť aj ako úložný priestor.

Rohové lavice vtedy a teraz

Dnes majú niektoré ženy doslova „alergiu“ na tento druh nábytku, pretože ho pokladajú za staromódny, zastaraný a nevidia v nich nič výnimočné. Majú však obrovský potenciál, ktorý vedeli v minulosti šikovné žienky využiť. Boli praktické z rôznych dôvodov. Nebolo nutné pri upratovaní odsúvať a dvíhať každú stoličku osobitne. Keď je reč o stoličkách, aj tie nás vedia niekedy rozčertiť, pokiaľ nie sú správne zasunuté a my do nich iba zakopávame.

Aj v panelákových bytoch alebo v menších kuchyniach robia tiež  stoličky šarapatu. Nedostatok priestoru ešte viac podčiarkujú a už na prvý pohľad opticky zmenšujú miestnosť.

Ukážte svoj výborný vkus

Odvšadiaľ sa  na nás „valia“ módne trendy a inšpirácie, ktoré sľubujú výnimočnosť a originalitu. Časom zistíte, že každá tretia rodina má úplne rovnaký nábytok ako vy a hútate, kde sa stala chyba a kam sa tá originalita a vlastný štýl podeli. Odpoveďou vám môže byť poznanie, že je správne riadiť sa vždy podľa vlastného srdca a rozumu. Moderné je predsa všetko, čo skombinujete a čo sa k sebe hodí a harmonizuje priestor.

Vyskúšajte to s rohovou lavicou z eko kože

Skvelý tip pre menšie byty sú rohové kuchynské lavice, ktoré pripomínajú skôr sedaciu súpravu ako nábytok určený na stolovanie. Napríklad taký jednoizbový byt potrebuje množstvo nábytku, ktorý aj uschová osobné veci, ktorý super vyzerá a ak ešte ušetrí miesto – to je bonusový bod. Teraz si predstavte, že vlastníte takúto elegantnú lavicu. Zabijete dve muchy jednou ranou. Postačí vám už len menšia posteľ, ktorá je šikovne oddelená od kuchynskej časti. V prípade väčšieho bytu, ktorý však má spojenú obývaciu časť s kuchynskou, vám radosť urobí moderná „leňoška“, na ktorej sa bude perfektne čítať vaša obľúbená kniha.