Hľadáte ideálnu podlahu do interiéru a na terasu?

Hľadáte ideálnu podlahu do interiéru a na terasu?

Vinylové, korkové a laminátové podlahy patria k obľúbeným lacným typom podláh. Kvalitou sa však nevyrovnajú klasickým dreveným parketám a celkovo interiérovým a exteriérovým dreveným podlahám. Ak uvažujete nad výmenou podlahy, čo tak vyskúšať kvalitné voňavé drevené podlahy vyrobené na Slovensku? 

Dlážkovica 

Dlážkovica sa vyrába v slovenských pílach. My vám odporúčame tú, ktorú nájdete na Orave. Na Orave nájdete zdravé kvalitné drevo, z ktorého vyrobíte nielen kvalitný masívny nábytok, ale aj drevenú podlahu, konkrétne do interiéru. Každý jeden kus dlážkovice má na jednej strane pero a na druhej drážku. Pri montáži dlážkovice jednotlivé kusy do seba zapadnú a vy sa vôbec nenarobíte. Dlážkovica je trváca, odolná voči hnilobe, voňavá a nárazuvzdorná. Odporúčame vám dlážkovicu z mäkšieho borovicového dreva, ale ak viac preferujete smrekové drevo (z klasického smreku, z červeného smreku), dajte si vyrobiť napríklad aj takúto dlážkovicu. Najčastejšie sa vyrába z týchto dvoch stromov – z borovice a zo smreka. 

Terasové dosky 

Ak máte z obývačky plynulý prechod na terasu a hľadáte ideálny typ podlahy práve do tohto priestoru, odporúčame vám ísť na nákup terasových dosiek. Sú vyrobené z vysokokvalitného dreva zo slovenských hôr a na oboch stranách majú protišmykové drážky. Na jednej strane je vrúbkovanie jemnejšie a na druhej zase hrubšie. Dosky sú tak použiteľné z obidvoch strán a je na vás, ktorú si vyberiete. 

Hľadáte ideálnu kvalitnú podlahu do vášho interiéru a na terasu? Ak áno, tak v tom prípade si určite vyberte dlážkovicu do interiéru a terasové dosky na terasu. Vôňa dreva si vás získa. Prinesie k vám domov štipku luxusu a elegancie, ktoré sú v súčasnosti veľmi preferované. Ľudia chcú tráviť viac času v prírode a drevené podlahy im ju aspoň trošku nahrádzajú.

Vyberajte si slovenské firmy. Tie vám vyrobia podlahu presne podľa vašich požiadaviek.