Jednoduché tipy, ako si zariadiť moderný a zároveň útulný interiér

Jednoduché tipy, ako si zariadiť moderný a zároveň útulný interiér

Každý z nás chce mať domácnosť zariadenú moderne. Niekomu sa to podarí hneď, niekto stále nie je spokojný s tým, aké vybavenie interiéru má doma.

Ak si chcete zariadiť moderný a zároveň útulný interiér, poradíme vám, ako na to.

Moderné obývačky

Najskôr sa zameriame na spoločenskú miestnosť. Obývačka je miestnosť, kde usádzame návštevy a práve táto miestnosť by mala pôsobiť reprezentatívne. Očarujúce návrhy moderných obývačiek nájdete aj na internete. Môžete sa nimi inšpirovať a dať si podobný návrh navrhnúť aj vy.

V moderných obývačkách by mali dominovať neutrálne a prírodné farby. Máme na mysli svetlú sivú, béžovú, svetlú hnedú, smotanovú, slonovinovú. Tieto farby krásne vyniknú a navyše sú nadčasové, čo určite oceníte. Moderné obývačky sú farebne neutrálne a ich výhodou je to, že ani o pár rokov nevyjdu z módy a budú stále moderné.

V modernej obývačke nechajte vyniknúť obývaciu stenu v kombinácii bielej a hnedej. Uprednostňujte skôr kompaktné závesné skrinky obývacích stien. Umiestnite si do nej béžovo, či svetlosivo ladenú sedačku a dizajnový konferenčný stolík, ktorý bude ladiť hlavne k obývacej stene.

Čo sa týka doplnkov, uprednostňujte drevené doplnky a nepohrdnite ani moderným dizajnovým obrazom, pokojne aj väčšieho rozmeru.

Štýlovo zariadené kuchyne

Ak chcete mať moderný a zároveň útulný interiér, okrem obývačky venujte dostatok pozornosti aj kuchyni. Ak ste zatúžili po kuchyniach s ostrovčekmi, odporúčame vám zariadiť si ich v svetlej farbe. Uprednostňujte bielu, smotanovú, slonovinovú farbu. Originálny dizajn, čisté línie a vysoký lesk kuchynskej linky splnia všetky predpoklady a takto štýlovo zariadená kuchyňa sa bude môcť pýšiť aj titulom modernej kuchyne. Pekné kuchyne s ostrovčekom dnes dominujú predovšetkým v rodinných domoch, mezonetoch, ale dajú sa zariadiť aj v panelákových kuchyniach.

Zdroj obrázka:

Autor: Berg Dmitry / Shutterstock.com