Jesenné kombinácie dámskeho oblečenia a šperkov, v ktorých zažiarite

Jesenné kombinácie dámskeho oblečenia a šperkov, v ktorých zažiarite

Dámske šatníky bývajú poväčšine preplnené veľkým množstvom oblečenia s visačkami. Je dobre známe, že ženy nakupujú oblečenie bez rozmyslu a častokrát si až keď ho kúpia uvedomia, že ho nemajú s čím skombinovať.

Ak je ale vašim problémom naučiť sa kombinovať jesenné oblečenie so šperkami, poradíme vám, ako na to.

Bavlnený jednofarebný rolák, zlatá retiazka a púzdrová sukňa

Táto kombinácia je čisto elegantná a hodí sa na spoločenské akcie, ale aj do práce, či na obchodné stretnutie. Jednofarebný rolák ideálne zo 100% organickej bavlny, či kombinácie bavlny a elastanu, vás príjemne zahreje vonku a zároveň vám v ňom nebude teplo ani vo vnútri. Jedná sa o obtiahnutý kúsok, chráni rizikové partie ako napríklad kríže, či krčnú chrbticu.

K roláku neodporúčame výrazné šperky. Skvele sa k nemu hodia práve luxusné zlaté retiazky. Sú jemné, štýlové a hodia sa k takejto elegantnej kombinácii oblečenia.

K roláku a retiazke nakombinujte púzdrovú sukňu s kvalitnou podšívkou. Pod sukňu si dajte hrubé pančuchy.

Ak máte doma teplú huňatú, či elegantnú teplákovú vestu s fazónovým golierom, môžete si ju dávať na rolák. V tom prípade ale odporúčame sukňu nahrádzať elegantnými nohavicami s koženým opaskom, napríklad chinos nohavicami.

Oversize sveter, strieborné prívesky, diamantové prstene, džínsy

Táto kombinácia je skôr ležérna, ale môžete ju nosiť aj do práce. Oversize pletené svetre sú maximálne pohodlné či už pod prechodné bundy, alebo pod elegantné dámske kabáty. Pod svetre odporúčame dávať bavlnený top s krátkymi, či trojštvrťovými rukávmi. K svetrom môžete kombinovať strieborné prívesky. Pekne sa vám k tejto kombinácii oblečenia budú hodiť aj diamantové prstene v originálnom dizajne.

Ako dolný diel odporúčame práve pohodlné džínsy (mom jeans, alebo slim fit jeans).

Zdroj obrázka:

Autor:  Alliance Images / Shutterstock.com