Keď sa počasie nevydarí, je čas navštíviť kúpele

Keď sa počasie nevydarí, je čas navštíviť kúpele

Tento rok je počasie nestabilné a v posledných týždňoch sme mali skôr pocit, ako by k nám prichádzala jar. Na určitý čas musíte zabudnúť na kúpanie v prírodných jazerách a neostáva vám nič iné, len navštevovať termálne kúpaliská a kryté bazény. Keď sa počasie nevydarí, nemusíte o kúpaní a plávaní len snívať. Stačí navštíviť kúpele. 

Wellnes pobyt ako najvhodnejší spôsob, ako vypnúť 

Ak hľadáte ideálny spôsob, ako vypnúť a zregenerovať svoje unavené telo a myseľ aj vtedy, keď vám počasie nepraje, máte možnosť vybrať si výhodný wellness pobyt v slovenských kúpeľoch. Naša krajina má množstvo kúpeľných miest, takže sa nemusíte báť, že by ste si nemali z čoho vybrať. Žijeme v neustálom strese a naháňame sa za peniazmi, pričom na svoje zdravie zabúdame. Načo potom zarábame, keď si nevieme tie peniaze užiť? Zamýšľali ste sa niekedy na touto otázkou? 

Čistý vzduch a vynikajúca gastronómia 

V kúpeľoch si oddýchnete, aj keď počasie nie je ktovieaké. Väčšina z našich kúpeľných miest sa nachádza v horskom prostredí, preto ak ste milovníkmi hôr, v kúpeľoch si neužijete len liečivé termálne pramene, ale aj čistý vzduch. Navyše si vychutnáte miestne špeciality a necháte sa „rozmaznávať“ chutnými jedlami a vynikajúcimi nápojmi. 

Odporúčame obľúbené Bardejovské kúpele. Nachádzajú sa v horskom čistom prostredí a len pár kilometrov od nich nájdete čarokrásne historické Radničné námestie. Nechajte sa rozmaznávať a na pár dní si oddýchnite od všetkých povinností v domácnosti, i v práci.

Keď sa počasie nevydarí, nechajte sa rozmaznávať masérmi a fyzioterapeutmi v kúpeľoch. Vychutnajte si rôzne kokteily a nevynechajte ani prechádzky v okolí. Domov si určite vezmite chutné miestne oplátky s logom kúpeľov. Niet lepšej pamiatky na oddych, ako oplátky z kúpeľov.

Keď sa počasie cez leto nevydarí, prečo nenavštíviť kúpele s termálnymi horúcimi prameňmi?

Zdroj obrázku: http://www.herkules.sk/