Keď ženích zatieni nevestu

Keď ženích zatieni nevestu

„To je dosť odvážne tvrdenie“ hovorí si na nadpis nášho článku nevesta, a zároveň jej v žilách začína pulzovať adrenalín pri myšlienke, že to môže byť pravda. A tak číta náš článok ďalej… Muž sa pousmeje a predstaví si na malú chvíľu seba, ako zažiari na svojej vlastnej svadbe a pri tej predstave sa začne usmievať.

Pre muža, ktorý má dobrý vkus a záleží mu na tom, aby sa dobre obliekal, je svadobný outfit rovnako dôležitý ako pre samotnú nevestu. Síce muž o tom nebásni od detstva ako nevesta, ale rozhodne chce vyzerať na svadbe čo najlepšie. Veď akoby aj nie, keď bude na svoju svadbu spomínať celý život.

Ako si vybrať svadobný oblek, z ktorého budú všetci paf – krok za krokom

Prvým krokom je určiť si rozpočet. Následne si môžete vybrať buď drahšiu variantu – oblek na mieru, alebo variantu – klasický oblek, ktorý je možné poupraviť.  Pokiaľ si vyberiete klasický oblek, odporúčame najprv si urobiť analýzu vašej konfekčnej veľkosti.

Ďalším krokom je vybrať si strih a farbu obleku. Pokiaľ si chcete nechať poradiť skúsenými odborníkmi, určite navštívte osobne nejakú predajňu oblekov. Na mieste vám predavač vždy dokáže poradiť lepšie ako pri online nákupe.

Posledným krokom je oblek si konečne vyskúšať a zažiť ten pocit, že bol vyrobený pre vás. Pokiaľ ten pocit nemáte, tzn. niečo vás tlačí, odstáva, zavadzia, je to problém a mali by ste si vyskúšať buď iný oblek, alebo si nechať súčasný upraviť. Sme si vedomí toho, že svadobné prípravy sú časovo veľmi náročné. Chceme vám ušetriť čas, energiu aj financie, a preto ponúkame službu comfort, pri ktorej doručíme oblek priamo k vám domov a vy si ho tak môžete v pokoji vyskúšať.

Muži, rozhodnutie je na vás

Ak sa rozhodnete, že na svojej svadbe chcete prinajmenšom konkurovať svojej drahej polovičke, výber svadobného obleku je prvým krokom na tejto ceste. Oblek si všimne naozaj každý hosť a navyše, nekvalitný oblek, ktorý ešte k tomu zle sedí, nie je príjemná predstava.

Nevesta, ak si to dočítala až sem, tak tvoj ženích ťa bude reprezentovať, mal by preto zažiariť spolu s tebou. A milí budúci ženísi… krása už nie je len výsadou žien, a tak si dajte skutočne záležať aj vy.