Kombinujte letné oblečenie a zažiarte v spoločnosti

Kombinujte letné oblečenie a zažiarte v spoločnosti

Aj vy ste prednedávnom robili poriadok v letnom šatníku a zdalo sa vám, že máte akosi málo topov, tielok a letné šaty, ktoré ste nosili ešte minulý rok, sa akosi scvrkli? Naučíme vás, ako kombinovať letné oblečenie tak, aby ste aj z mála oblečenia vytvorili množstvo zaujímavých kombinácií. 

Dámske kimono a krátky top 

Dámske kimoná budú hitom tohtoročného leta a ak žiadne doma nemáte, tak šup do obchodov a nájdite si pekné vzorované. Ľahko ho skombinujete s krátkym topom do pol pása a jednoduchými džínsovými a látkovými kraťasmi. Dámske kimoná sú jednoducho krásne a nemali by chýbať ani vo vašom letnom šatníku. K tomuto peknému oblečeniu si dajte jemné šperky a slamený klobúčik so štýlovou šatkou. 

Blúzky a SLIM nohavice 

Trošku elegantnejší, ale zato veľmi obľúbený outfit u žien. Hodí sa na spoločenské udalosti, ale aj na stretnutie s priateľkami. Cez leto vám odporúčame vyťahovať hlavne kvetinové, bodkované a pásikavé blúzky. Samozrejme, môžete nosiť aj jednofarebné blúzky. Nohavice ale musia byť vzorované. Cez leto by sme mali nosiť výraznejšie farby a vzory, preto sa ich nebojte a oblečenie kombinujte. Odporúčame nosiť blúzky s volánmi, blúzky so zvonovými rukávmi a krajkové blúzky. Kombinujte blúzky s jednoduchými SLIM nohavicami. K tomuto outfitu noste dámske mokasíny a lodičky. 

Šaty, sukne a obtiahnuté topy 

Šaty a ani sukne by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy. Opäť odporúčame tie isté vzory, ako pri blúzkach. Ak preferujete skôr minimalistický šatník, v lete by ste si mali dopriať viac vzorov. Počasie vás bude k tomu nepriamo navádzať. Všade okolo vás budú farby. Prečo by teda nemali byť vo vašom šatníku? 

Kombinujte letné oblečenie a zažiarte v spoločnosti. Okrem tohto oblečenia oprášte dámske overaly a ak máte doma ľanové oblečenie, noste ho v tých najhorúcejších dňoch.