Ktoré bytové doplnky a dekorácie sú neodmysliteľnou súčasťou obývačky?

Ktoré bytové doplnky a dekorácie sú neodmysliteľnou súčasťou obývačky?

Obývačka je spoločenská miestnosť, kde radi trávime čas so všetkými členmi rodiny. V obývačke prijímame návštevy, blízku rodinu, ale užívame si aj pohodové chvíle v spoločnosti tých najbližších. Aby sme sa ale v tejto miestnosti cítili pohodlne, okrem dobrého kvalitného nábytku musíme zabezpečiť bytové doplnky a dekorácie.

Ktoré bytové doplnky a dekorácie sú neodmysliteľnou súčasťou obývačky?

Kusové koberce pod konferenčným stolíkom

Koberce sú súčasťou obývačiek a svoje miesto majú práve pod dizajnovým konferenčným stolíkom. Farebne by mali ladiť najmä s farbou sien v obývačke, ale aj so závesmi (ak v obývačke máte, alebo plánujete mať závesy).

Odporúčame predovšetkým koberce v neutrálnych prírodných farbách. Čo sa týka farieb, odporúčame hlavne pastelové farby, ktoré sú jemné a nepôsobia fádne ako neutrálne farby.

Ak máte malé deti alebo domácich miláčikov, uprednostňujte krátkovlasé kusové koberce. Ak ale nemáte malé deti a ani domácich miláčikov v interiéri, môžete si dovoliť aj dlhovlasé.

Pri výbere kusového koberca pozerajte aj na rozmery, aby vám koberec pasoval pod konferenčný stolík a aby príliš nezasahoval mimo konferenčného stolíka a pod sedačku.

Deky v luxusnom prevedení

Luxusné deky vás príjemne zahrejú, keď vám je večer pri pozeraní TV zima, ale zahrejú vás aj keď čítate na sedačke knihu, alebo len tak leňošíte pri počúvaní hudby.

Deky sú bytovou dekoráciou a doplnkom, ktoré si môžete vybrať v rôznych farebných prevedeniach, materiáloch, ale aj s rôznymi potlačami.

Čo sa týka výberu diek, vyberajte luxusné deky, ktoré sú na dotyk príjemné, hrejivé a ktoré sú aj dostatočne veľké, aby ste sa nimi mohli prikryť.

Odporúčame deky z kvalitného mikrovlákna, fleecové deky, deky z hrubej priadze. Nepohrdnite ani zaujímavými prešívanými dekami.

Deky neslúžia len na prikrytie, ale aj ako ochrana poťahovej látky v prípade, že nemáte záujem pokryť celú sedačku poťahom.

Zdroj obrázka:

Autor: Followtheflow / Shutterstock.com