Ľadvinka: Kedysi módny prehrešok, dnes horúci hit sezóny

Ľadvinka: Kedysi módny prehrešok, dnes horúci hit sezóny

Pred pár desaťročiami pri pohľade na minikabelku okolo pása všetci z módneho biznisu hromžili. Dnes jej opäť „ide karta“.

Módny doplnok, ktorý prežíval najväčší boom v deväťdesiatych rokoch, sa vrátil. Pamätáte si na malé kabelky, ktoré vlastnil určite aj váš člen rodiny? Nosili sa ako praktické tašky na odloženie kľúčov, okuliarov, drobných nevyhnutností a mal ich takmer každý. Čierne, neónové farby, so vzormi i bez. Ľadvinka bola niečím, čo nesmelo chýbať v žiadnej rodine. Aj keď pre mnohých znamenali doslova módne peklo, stále sa našlo veľa fanúšikov, ktorí na praktický doplnok nedali dopustiť. Patrili ste medzi nich aj vy?

Pre módnych fajnšmekrov

Dnes už bedrová kapsička nepatrí medzi módnych outsiderov, práve naopak. Módne kolekcie značkových gigantov hovoria jasnou rečou. Ak chcete byť v kurze, jednoznačne by vám ľadvinka nemala chýbať. Najlepšie z dielne známeho dizajnéra. Tí sa s aktuálnymi kabelôčkami okolo pása vyhrali do dokonalosti. Nesú logá tých najvychytenejších mien a blogerky, ktoré „úradujú“ na sociálnych sieťach, ich vlastnia hneď niekoľko, rovnako ako hviezdy. Tie sa skvostom okolo pása hrdo prezentujú a pretekajú, kto si vyberie originálnejší model. Raz darmo, vyhráva ten, kto pokorí hranice fantázie a predstavivosti.

Unisex doplnok

Tak ako štýlové dámy, rovnako tak štýloví páni siahajú po ľadvinkách rôznych druhov a veľkostí. Kým niekto staví na ultra malý model, niekto si vyberie kapsičku, ktorá bude biť do očí. Premýšľate, že by ste sa vrátili o niekoľko rokov v čase a tiež si jednu zaobstarali? Sme za, jediné, čo by ste si mali dopredu premyslieť, je jej veľkosť. Ujasnite si, čo v nej budete nosiť a na čo ju budete používať. Vmestí sa vám do nej peňaženka? A čo zväzok kľúčov? A mobil? Tak či onak, verte, že ľadvinka je must – have tejto sezóny. Ak chcete čo i len trochu držať krok s módou, v jari by vám rozhodne nemala chýbať!