Máte problémy za dverami spálne? Táto metóda vám môže pomôcť

Máte problémy za dverami spálne? Táto metóda vám môže pomôcť

Milostný život k partnerskému vzťahu neodmysliteľne patrí. A často tejto oblasti našich vzťahov prikladáme náročky menšiu dôležitosť akú v skutočnosti má. Dôvod? Nechceme vyzerať, že nám ide len o „to jedno“.

Aj jeden problém môže zruinovať vzťah. Tak na to nečakajte a tento problém vyriešte

To často vedie k ignorovaniu problémov za dverami spálne. A v prípade mužov trpiacich  erektilnou dysfunkciou, ide často aj o pocit hanby. Ten je však značne iracionálny, keďže takéto problémy zďaleka nie sú ojedinelé.

Problémy s erekciou trápia milióny mužov po celom svete a so stúpajúcim vekom výrazne rastie šanca, že sa k nim pridáte aj vy. Keď to nastane, často partneri túto skutočnosť mlčky ignorujú, čo však môže mať z dlhodobého hľadiska vplyv nielen na psychiku muža, ale ohroziť to môže aj samotný vzťah.

Niekoľko krátkych sedení a môže byť po probléme

Preto ak k zlepšeniu „situácie“ nepomáha zmena životného štýlu a nechcete byť odkázaný na rôzne výživové doplnky, mali by ste čím skôr navštíviť dobrého urológa. Ten vám určite nájde vhodné a efektívne riešenie.

Jedným z týchto riešení môže byť aj takzvaná terapia fokusovanou rázovou vlnou. Tento neinvazívny a bezbolestný zákrok sa používa pri vaskulárnej erektilnej dysfunkcii. Tá vzniká vtedy, keď je obmedzený prítok krvi do mužskej pýchy a toto množstvo je nedostatočné na to, aby vyvolalo erekciu.

Fokusovaná rázová vlna uvoľňuje a spriechodňuje cievy krvného riečišťa a taktiež napomáha tvorbe nových. A to je princíp jej úspechu. Takýto spôsob liečby erektilnej dysfunkcie nemá žiadne vedľajšie účinky, čiže je absolútne bezpečný. A neoberie vás ani o čas. Je síce pravda, že zvyčajne si takáto terapia vyžaduje 6 sedení, ale ich dĺžka býva len 15 minút. A nie je potrebná žiadna anestéza ani rekonvalescencia.

Zdroj obrázka:

Autor: wavebreakmedia / Shutterstock.com