Naša aura – naše zrkadlo

Naša aura – naše zrkadlo

Zrkadlo, ktoré nikdy neoklamete žiadnym „mejkapom“ a falošným úsmevom na tvári, je vaša aura. Možno ste toto slovo už počuli a približne viete, čo znamená. Presnejšie povedané – aura je bioenergetické pole každého človeka. Máme ju všetci. V závislosti od nášho fyzického a duševného zdravia pôsobí buď oslnivo a žiari alebo je veľmi slabá a zakalená.

Dôverujte jej

Sú medzi nami ľudia, ktorí často trpia rôznymi ochoreniami a nechápu, čo sa s nimi deje. Vyskúšali už množstvo odborníkov, medikamentov a stále nie a nie sa „dať dokopy“. Pritom je to také jednoduché – stačí počúvať reč svojho tela. Aura to povie za nás. Žarty idú teraz bokom, pretože aura sa pomocou rôznych prístrojov a zariadení dá reálne dokázať, a tak zistíte, čo sa s vami skutočne deje. Prečo vás trápi ten a onen problém.

Aura je voľným okom neviditeľná žiara okolo nášho tela, avšak treba spomenúť, že medzi nami existujú aj sensibilní ľudia, ktorí auru dokážu vidieť a rozoznávať jej farby. Už v minulosti boli hlavne svätci zobrazovaní s akýmsi prstencom okolo hlavy. Väčšinou mal zlatú farbu. Naše fyzické tela sú teda obklopené týmto „obalom“, ktorý môže mať hrúbku jedného centimetra, ba dokonca aj troch metrov, či (znie to neuveriteľne) aj niekoľko kilometrov. Takúto silnú auru majú ľudia, v ktorých spoločnosti sa cítime vždy veľmi príjemne a máme pocit, že nás upokojujú a dodávajú nám energiu.

Na druhej strane sú však ľudia, ktorých aura je oslabená, nežiari a to sú zvyčajne všetci tí, ktorí sa večne sťažujú, sú negatívni a trpia preto aj rôznymi chorobami. Prístroje zachytávajúce auru vám presne dokážu určiť váš zdravotný stav, ale aj to, či ste šťastní alebo smutní. Skutočné zrkadlo vášho vnútorného stavu. Zmenou životného štýlu a myslenia dokážete posunúť svoj život lepším smerom.

Vzájomné pôsobenie

Naše bioenergetické polia na seba vzájomne pôsobia a ovplyvňujú sa. Ak vibrujeme na rovnakej frekvencii, dokážeme sa navzájom „dobiť energiou“ a to doslova. Naše aury sa prepoja a odovzdávajú si rôzne cenné „informácie“. Takto sa dá vysvetliť, prečo sú nám niektorí ľudia sympatickí a iní zas nie. My totiž pomocou nášho „obalu“ dokážeme vycítiť auru toho druhého. Pokiaľ je ináč „nastavená“ ako tá naša, necítime sa v blízkosti danej osoby príjemne. Niekedy môžeme mať pocit, že z nás dokonca odsáva energiu. Niektorí to robia úmyselne a iní o tom ani nevedia. Nás však môže tešiť fakt, že dokážeme s naším pôsobením meniť náladu, ba dokonca aj zdravotný stav iným. Všetci sme svojím spôsobom výnimoční liečitelia.