Naučte sa byť „osudovou ženou“

Naučte sa byť „osudovou ženou“

„Femme fatale“, teda osudová žena, je najkrajšia hodnosť či vyznanie, aké dáma môže dostať. Avšak nie hociktorá sa môže popýšiť dokonalým šarmom, tajomnosťou, úžasnou schopnosťou podmaniť si ihneď každého muža, hoci aj bez slov. Dá sa to vôbec naučiť alebo sa s tým len treba narodiť? Chcete byť aj vy femme fatale?

Dokonalý sexi vzhľad

Na dosiahnutie pozitívnych výsledkov je veľmi dôležitý výzor. Osudová žena sa neriadi módou. Nosí vždy oblečenie, ktoré sa páči jej a ktoré lichotí ženským krivkám. Obvykle však staví na farby, ako sú čierna, červená či smaragdová zelená. Vždy je pekne upravená, nalíčená a používa výrazný sexi  parfum. Vlasy pôsobia prirodzene, zdravo a tiež bývajú dokonale upravené za každých okolností. Červený rúž na perách je jedným z poznávacích znamení. Pravá femme fatale to nepreháňa s doplnkami – nosí maximálne tri naraz, ako pravá dáma. Ideálnou voľbou sú perlové náušnice alebo slnečné okuliare v retro štýle.

Buďte tajomná

Čím menej budete o sebe hovoriť, tým viac budete pre svoje okolie záhadnejšia, a práve to je na tom príťažlivé. Vaše okolie bude nútené o vás premýšľať. Naučte sa milovať samy seba a nájsť v sebe maximálnu vnútornú silu a oporu. Aj keď to v živote nepôjde podľa predstáv, zachovajte si na tvári vždy úsmev a myslite pozitívne. Nezabúdajte na svoje záľuby a robte všetko to, čo vás baví, napĺňa a čo vás robí šťastnou. V neposlednom rade treba spomenúť, že osudová žena je nie len krásna, ale aj veľmi múdra, a preto sa usilujte byť vždy o krok vpred pred ostatnými a nehanbite sa hájiť svoje názory a hádať sa za svoju pravdu. S troškou drzosti mužov opäť opantáte. Neustále ľudí fascinujte svojimi názormi a zvláštnymi výrokmi, aj keď sa vám zdajú nezmyslené, ukážete tým, akú máte bujnú fantáziu a predstavivosť. Pri tom všetkom nezabúdajte ani na humor a vtip, pretože to je ďalší skvelý spôsob, ako okolie prilákate na svoju stranu a bude vám zobať z ruky.  Čo je veľmi dôležité – buďte kráľovnou vašich dní, vždy robte, čo chcete, čo cítite, staňte sa nezávislou a nenechajte si hovoriť do života. Keď sa vám niekde nepáči, jednoducho odíďte.

Pár drobností na záver

Hlavne nezabudnite, že krásna žena je tá, ktorá sa tak aj cíti. Pokiaľ ste vyrovnaná a sebavedomá dáma, nepotrebujete žiadne teórie o tom, ako zaujať. Poznáte svoju hodnotu, vždy viete, ako správne reagovať a kedy. Ľudia vás majú radi pre vašu úctivosť, pokojnú povahu a prívetivé správanie. Ak ste sa práve spoznali, gratulujeme!

Photo by Brooke Cagle on Unsplash.com