Naučte sa meditovať: Tieto zásady vám pomôžu k životu snov

Naučte sa meditovať: Tieto zásady vám pomôžu k životu snov

Každý z času na čas potrebuje vypnúť. Nechať život len tak plynúť a vstúpiť do seba, aby našiel vnútorný pokoj, z ktorého bude čerpať ešte dlho. Naše nastavenie je tým, vďaka čomu dokážeme žiť šťastný život. Všetko je v hlave a nie je nič lepšie ako si tam občas upratať. Usporiadať myšlienky, prehodnotiť, popremýšľať nad sebou, svojím životom, našimi prioritami, zásadami, priateľmi a okolím, ktoré tvorí veľkú časť nášho sveta. Viete sa v ňom orientovať?

Spoznajte pozitíva a negatíva svojho života

Ste nespokojní? Cítite tlak a ste vyšťavení? Napĺňa vás, čo robíte? Máte hobby? Koľko času vám ostáva pre seba? Dávate svojej duši pravidelne najesť? To sú otázky, ktoré by ste si mali položiť, kým budete robiť svoj osobný „audit“. Práve odpovede na ne vám prinesú akýsi návod, ktorý vám pomôže zorientovať sa byť tak o krok bližšie životu, ktorý budete milovať. Viac ako ten terajší, pretože si ujasníte, čo áno a čo nie.

Uvedomujte si, čo máte

Buďte vďační za to, čo je vo vašom živote. Vaše zdravie,  strecha nad hlavou, milujúci partner či najbližšia rodina, zázemie… Teraz si hovoríte, že by sa zišli ešte peniaze navyše? Financie síce znamenajú slobodu, ale keď nemáte zdravie a lásku, sú zbytočné… Vážte si obyčajné veci, maličkosti ako to, že sa ráno môžete zobudiť a byť lepším človekom. Keď si to všetko uvedomíte, pocit naplnenia sa dostaví takmer okamžite.

Napíšte si vaše ciele

Len to, čo je napísané, platí. Inak povedané, to, čo je napísané, beriete podvedome akosi vážnejšie ako to ostatné. Viete, čo od života chcete? Kam sa chcete dostať? Pracujte na tom! Naučte si zobrať si od života to, po čom túžite. Šťastie pramení aj z úspechu, tak si poň choďte. Nezáleží v akej oblasti. Buďte spokojní a šťastní. Premýšľajte o svojom budúcom šťastí a vizualizujte si to, čo chcete dosiahnuť. Myšlienky priťahujú situácie a veci! Relax, stíšenie samého seba a uvedomenie si podstaty, vedie k harmónii, ktorá vám pomôže k naplnenému životu. Dodržiavanie týchto zásad nie je až také žložité, čo poviete? Skúsite?