Originálny darček a mnoho iného: Toto všetko dokáže tlačiareň!

Originálny darček a mnoho iného: Toto všetko dokáže tlačiareň!

Možno by ste to nikdy nepovedali, no tlačiareň dokáže hotové divy! Môžete na nej tlačiť rôzne dokumenty, no to už dnes nik za niečo prevratné nepovažuje, práve naopak. Tlačenie sa stalo súčasťou nášho sveta a nevieme si už bez neho predstaviť náš život, často postavený práve na technických vymoženostiach. Avšak, vďaka sublimačnej tlačiarni sa dokážu zmeniť aj obyčajné predmety na originálne kúsky.

Spestrí hrnčeky, tričká, kľúčenky i obaly na mobily

A to nie je všetko! Tlačiť sa dá rôzne motívy, vzory, obrazce či fotky priamo na drevo, umelé povrchy či textílie tak, aby vám vznikli celkom nové produkty s nezameniteľným vlastným štýlom, ktoré vám budú ešte dlho pripomínať životné míľniky alebo chvíle, ktoré sa oplatí zvečniť. Svadba, maturita, narodenie dieťaťa či iný významný dátum? Nechajte ho preniesť na pohár alebo na tričko či kľúčenku. Dostane celkom nový, personalizovaný charakter. Je dokázané, že ľudia majú najradšej darčeky, ktoré majú originálny nápad a sú vytvorené obdarovanému presne na mieru. Vám sa to môže podariť jednoducho a bez veľkých nákladov. Vďaka populárnej 3D sublimačnej tlači dokážete vytlačiť rozmanité obrazce, ktorými dokážete potešiť či prípadne rozosmiať obdarovaného. Skúste namiesto finančne nákladných darčekov staviť na originalitu!

Príslušenstvo na kvalitnú tlač a mnoho iného pod jednou strechou

Internetový obchod termolis.sk ponúka všetky zariadenia, ktorými dosiahnete kvalitnú tlač.

Termotransfery, termolisy, rezacie plotre, 3D sublimáciu a rôzne typy tlačiarní či príslušenstva za tie najlepšie ceny na trhu. Výber samozrejme dopĺňajú materiály obľúbenú sublimačnú tlač ako pásky, papier či atrament na rôzne povrchy.  Ak hľadáte kvalitné zariadenie pre vašu veľkotlač, ste na správnej adrese, tu nájdete mnoho prístrojov, ktoré patria medzi špicu a svojimi funkciami spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu.