Prineste do interiéru viac prírody

Prineste do interiéru viac prírody

Každý z nás si túži interiér zútulniť. Niekto si kúpi nové dekoračné vankúše, niekto zase nové obrazy. V súčasnosti sa však viaceré interiérové trendy prikláňajú k škandinávskemu dizajnu, čiže k minimalizmu. Ak vám tento štýl vyhovuje a túžite si do interiéru priniesť viac prírody, ktorá mimochodom charakterizuje minimalizmus, máme pre vás pár nápadov, ako na to.

Investujte do drevených parkiet

Investícia do novej podlahy predstavuje väčšiu investíciu, najmä však ak investujete do najmodernejších drevených parkiet. Napriek tomu, že táto podlahová krytina bola pred pár rokmi zatracovaná, v súčasnosti je veľmi využívaná najmä v škandinávskom štýle. Ak preto túžite po vôni prírody, odporúčame vám investíciu do moderných drevených parkiet. Sú nadčasové, voňajú prírodou a zo všetkých podlahových krytín vydržia najdlhšie.

Číra váza a konáre

Jednoduchá dekorácia a pritom tak krásna. Ak si chcete do interiéru priniesť viac prírody, odporúčame vyhýbať sa umelým kvetom a namiesto toho dávať klasické vŕbové prútie, resp. hocijaké konáriky. Ak chcete, môžete si tieto konáriky natrieť na bielo.

Číra váza bez vody spolu s konármi vytvoria minimalistickú dekoráciu, ktoré sa ani po rokoch neznehodnotí. Krásne vynikne nielen na jedálenskom stole, ale aj na polici nad televízorom, resp. na obývacej stene.

Táto dekorácia bude perfektne ladiť s drevenými parketami. Ak sa ale odhodláte pre výmenu podlahy za drevené parkety, skôr vám odporúčame hľadať obchod s podlahami v Bratislave. Am nájdete najväčší výber najlepších podlahových krytín.

Drevené písmenká

Typickou prírodnou dekoráciou sú aj písmenká, z ktorých si môžete vyskladať slová HOME, RELAX, LOVE, ale aj iniciály mien celej rodiny. Ak chcete viac prírodných dekorácii, odporúčame jednoznačne takúto dekoráciu. Krásne vynikne v detskej izbe, v spálni, ale aj v obývačke.