Sebavedomie rastie podľa výšky vašich podpätkov

Sebavedomie rastie podľa výšky vašich podpätkov

Milé dámy, každá z vás dokonale pozná ten pocit, keď sa chce cítiť ako sexi dračica. Okrem krátkych zvodných šiat a vyzývavého dekoltu je tu však ešte jeden prostriedok. Nepotrebujete nič iné, len poriadny nácvik chôdze ešte skôr, než vyrazíte do ulíc. Reč je o vysokých podpätkoch.

Ukážte svoj ženský šarm

Už ako malé dievčatká ste si určite doma skúšali „klopkajúce“ topánky mamičiek či babičiek a snívali ste o tom, ako raz, keď budete „veľké“, budete nosiť iba takéto skvosty. Nuž, topánky na podpätkoch sú naozaj veľmi ženské a pôsobia veľmi atraktívnym dojmom. Nejeden pán si dokáže aj krk vykrútiť, keď okolo neho prejde dáma s chôdzou prináležiacou práve vyšším opätkom. Je hlúposť myslieť si, že sa nosia len pri špeciálnych príležitostiach, ako sú napríklad svadby či iné formálne chvíle. Každý deň je výnimočný a musí dostať šancu urobiť z vás hotovú osudovú ženu!

1, 2, 3, nikdy ich nie je dosť

Samozrejme, že sa netreba uspokojiť len s jednými. Keď chcete byť tip-top nahodená, majte poruke hneď viacero. Solídne, hodiace sa na každú príležitosť, ďalšie zvodné, pre tigricu pripravenú lámať mužské srdcia, romantické a „vyčačkané“ na obzvlášť jedinečné akcie, kde sa stanú zároveň vaším šperkom a ozdobou. Nezabúdajte však rozmaznať svoje nôžky už predtým, ako ich vystavíte na obdiv. Možno sa zasmejete, ale pekné sú iba tie, ktoré sú dokonale zbavené ochlpenia, s krásne upravenými nechtami a jemnou pokožkou či už na päte, alebo aj vyššie. Topánky na vysokých opätkoch sa hodia k rifliam alebo k sukni.

Bez zdravotných komplikácií

Sú to známe fakty, že časté a dlhé nosenie vysokých podpätkov spôsobuje ženám nepríjemné problémy týkajúce sa zdravia. Rôzne výrastky na nohách, bolesti chrbtice a krížov, kŕčové žily, deformácie nôh, poškodenie kolenných kĺbov či lýtkových svalov, pálenie a bolesť pri našliapnutí. Radšej netreba ani pokračovať. Našťastie sa všetky až pridobre poznáme a vždy máme pri sebe akúsi „záchranu“ v podobe pohodlných tenisiek či balerínok. Opäť platí, že všetko s mierou, nič sa nám nemôže stať, ak si z času na čas vyjdeme do spoločnosti o pár centimetrov vyššie. Okrem atraktívnosti nás podpätky dokážu opticky zoštíhliť a vďaka nim sa z nás stávajú nádherné labute schopné rafinovane oklamať tento svet. 🙂