Šperky, ktoré jednoducho skombinujete so zimným oblečením

Šperky, ktoré jednoducho skombinujete so zimným oblečením

Zima je v plnom prúde a ešte nejaký čas musíme zabudnúť na jarné bundičky, tenké kardigány a iné jarné kúsky dámskych šatníkov. Mnohé ženy práve počas zimy majú pocit, akoby nevedeli kombinovať jednotlivé kúsky v šatníku a najčastejšie volia jednoduché kombinácie.

Aké šperky ale jednoducho skombinujete so zimným oblečením?

Strieborné šperky

Striebro je veľmi obľúbený a zároveň pomerne lacný materiál, preto ak si objednáte strieborné šperky, nemusíte sa báť, že by ste si kúpili nekvalitné šperky a ešte k tomu za veľa peňazí. Lacné strieborné šperky majú svoju kvalitu a dokážu sa perfektne kombinovať nielen so zimným oblečením.

Vybrať si môžete zo strieborným náramkov, prsteňov, strieborných príveskov atď. K dispozícii máte veľký výber jednoduchých, ale zároveň veľmi praktických šperkov z kvalitného striebra a ešte k tomu za dobrú cenu. Môžete ich dávať trebárs aj k menej formálnemu zimnému oblečeniu. Vôbec nebude vadiť, ak si k legínam a hrubej zimnej mikine dáte napríklad strieborné náušnice.

Ak uprednostňujete ležérny štýl, odporúčame nosiť kvalitné strieborné šperky.

Swarovski náušnice

Ak ale hľadáte praktický šperk k pleteným šatám, pleteným svetrom, k hrubým šatám, odporúčame vám kupovať si luxusnejšie Swarovski náušnice. Kvalitné prepracovanie a používanie Swarovski kryštálov je dobrý predpoklad na dlhú životnosť. Swarovski náušnice sú ľahko kombinovateľné ku všetkým elegantným zimným kúskom. Ak nosíte pletené šaty, šaty z jemnej pleteniny, či klasické oversize hrubé pletené svetre, dajte prednosť Swarovski náušniciam. Nové Swarovski náušnice vám určite zapasujú do vašej šperkovnice.

Zima je charakteristická vrstvením a predovšetkým nosením pleteniny. Doplňte do svojej šperkovnice nové strieborné šperky a nepohrdnite ani novými Swarovski náušnicami.

Zdroj obrázka:

Autor: Karramba Production  / Shutterstock.com