Sú originálne, ženské a prírodné: olejové parfumy

Sú originálne, ženské a prírodné: olejové parfumy

V lete sa príliš neodporúča používať parfumy. Horúce lúče slnka by mohli zreagovať s alkoholom v nich obsiahnutým a už by vznikli prvé reakcie. Najmä najodporúčanejšie letné vône, ku ktorým sa zaraďujú tie svieže citrusové, sú najväčšími alergénmi. Podráždenie sa prejavuje začervenaním, vyrážkami a svrbením.

Preto skúste tie na olejovej báze

Ak si ich predsa len neviete odoprieť, skúste tie olejové. Takéto parfumy sú čisto prírodné a budete pôsobiť veľmi étericky a ešte viac pôvabne. Nepočuli ste o nich? Nositeľky týchto vôní sú neodolateľne príťažlivé. Sila prírody sa skĺbi s chémiou tela a vznikne tak čosi, čo bude s vami v harmónii a symbióze. Dve rôzne dámy môžu mať úplne zhodný parfum, avšak na každej bude rozvoniavať inak. Platí to aj v prípade tých olejových.

Vydržia dlhšie

Tým, že sú vyrobené na olejovej báze, všetci vieme, ako olej reaguje s vodou. Čiže sú perfektné na letné kúpaliská a dovolenky, kedy prichádzate do styku so studenou vodou, pretože ani tá ich „nezničí“. Často aj po večernej hygiene zacítite zvyšky éterických prísad, akoby ste sa práve čerstvo navoňali.

Ďalšie výhody

Olejové parfumy sú malé ako balzam na pery, ale vydržia veľmi dlho. Bývajú obvykle v menších 10 – 30ml fľaštičkách, takže ich môžete mať vždy po ruke. V kabelke, vo vrecku, ale aj tajne ukryté v zásuvke. Nikto nemusí poznať vaše nové tajomstvo krásy a šarmu.

Nanášanie je jednoduché. Parfumy sa nestriekajú, ale pomocou malej guličky, ktorá sa pohybom otáča, sa jemne reguluje množstvo „tekutiny“, ktorá prevonia aj celú miestnosť. Zdanlivo pripomínajú voľakedajšie lesky na pery, ktoré si pamätáme z našich pubertálnych čias.

Olejové parfumy  sa odporúčajú nanášať na také miesta na tele, kde najviac pulzuje krv. To znamená, že ako klasické parfumy. Tým, že sú silnejšie a aromatickejšie, postačí aj oblasť dekoltu a zápästia.

Okúste vône orientu alebo si takýto skvost vyrobte rovno doma. Ovácie okolia prídu čo nevidieť.