Tipy na svieže dámske jarné outfity

Tipy na svieže dámske jarné outfity

Už ste sa nevedeli dočkať toho okamihu, keď konečne schováte zimné kabáty a zimné bundy do útrob šatníka? Máme tu prvý jarný mesiac marec a je pochopiteľné, že väčšina z vás už zo šatníka vyťahuje jarné oblečenie.

Ak hľadáte zaujímavé tipy na svieže dámske jarné outfity, inšpirujte sa našimi nápadmi.

Vzorované dámske tričká, džínsy a bomber bunda

Ak hľadáte zaujímavé tipy na svieže dámske jarné outfity, určite si zo skrine vyťahujte vzorované dámske tričká v sviežich výraznejších farbách a kombinujte ich s džínsami a bomber bundami. Bomber bundy vás ráno zahrejú a v poobedňajších hodinách, keď už bude slnko viac hriať, vám nebudú zaberať veľa miesta a môžete ich nosiť aj v rukách.

Nebojte sa výraznejších potlačí a vyberajte skôr výraznejšie farby ako tie neutrálne. Samozrejme, neutrálnych farieb sa nemusíte vzdávať, ale keďže tu máme jar, trocha sviežosti určite neuškodí, ba práve naopak.

Bomber bunda ale môže byť skôr neutrálnej farbe. Ak ale nemusíte neutrálne farby, vyberte si pastelovú farbu.

Dámske predĺžené sako, blúzka, čierne legíny/ chinos nohavice

Prvý outfit bol skôr ležérny. Tento sa hodí aj do práce. Odporúčame vám kombinovať dámske predĺžené sako (vzorované, so vzormi bodiek, pásikov, či kvetov) s blúzkami s mašľami, či inými zaujímavými detailami. K tomuto krásne doladíte klasické čierne legíny, či napríklad chinos nohavice.

Odporúčame kombináciu vzorovaného saka a jednofarebnej blúzky, alebo kombináciu jednofarebného saka a vzorovanej blúzky. Takýto elegantný outfit ozdobíte jemnými náušnicami a trendovými náramkovými hodinkami.

Ak by vám ale predsa len bolo chladno, skúste si zvoliť krátke sako a na sako si dávajte praktický voľný trenčkot. Ten je práve na jar vhodným oblečením. Ochráni vás pred nižšími rannými teplotami a ochráni vás aj pred jarnými prehánkami.

Zdroj obrázka:

Autor: Victoria Chudinova / Shutterstock.com