Toto leto budú v móde strapce a šatky vo vlasoch

Toto leto budú v móde strapce a šatky vo vlasoch

Každý rok je trendom niečo iné. Tak je to aj v interiérovom dizajne. Raz boli v móde kvetinové motívy, nedávno vintage štýl a postupne sa obracia pozornosť na jednoduchý, ale luxusný minimalizmus. V otázke obliekania sa je to tento rok veľmi jednoduché.

Čokoľvek si na seba oblečiete, budete in

Skvelá správa je, že trend na jar/leto 2019 jasne hovorí: využite všetko, čo sa nachádza vo vašom šatníku a pokojne vytiahnite aj tie najstaršie kúsky. Hlavné úlohy prevezmú voľnosť, originalita, pestrosť. Nemusíte obehať všetky obchody a zadovážiť si ďalšie „tony“ oblečenia na novú sezónu. Ušetrite a namiesto toho si užite letnú dovolenku tak, ako ju máte najradšej.

Na čo sa však oplatí minúť pár drobných, je šatka do vlasov. Iba tak. Namiesto čelenky, otravných sponiek a strapatých neposlušných pramienkov. Pristane násťročným aj tým ostatným. Dodá vám šmrnc a uberie vám pár rokov. Vykúzli mladistvý vzhľad a úžasne ňou dotvoríte svoj outfit. Podľa toho, aké farby a vzory zvolíte, si takúto šatku do vlasov môžete zobrať so sebou aj na formálnejšie príležitosti. A ak vás omrzí, tak ju jednoducho schováte do kabelky alebo použijete ako doplnok do krku či namiesto náramku. Mnohé dámy nosia šatky uviazané na svojich kabelkách, pretože aj to je forma, akou sa vedia prezentovať.

Farebné kostýmy, solídna béžová a strapce všade

Okrem šatiek sa toto leto hlásia o slovo farebné nohavicové kostýmy. Zabudnite na  fádne čierne alebo sivé. Oblečte sa do farieb. Atraktívne pôsobia červené, ružové, lososové, ale aj žlté a tiež platí, že dodajú charizmu a iskru. Akákoľvek kombinácia vzorov i farieb je rovnako povolená. Jediné, čo dostáva „stopku“, sú „deravé“ rifle. Tie sú úplne out.

Veľmi módna ostáva aj naďalej nenápadná béžová farba, ktorá má tú výhodu, že sa môže kombinovať s čímkoľvek.

Napokon téma strapce – tých nie je nikdy dosť. Toto leto ich noste všade. Na topánkach, na kabelkách, na nohaviciach, ale aj na tričkách, topoch a svetríkoch. Hoci pripomínajú skôr štýl oblečenia, ktoré nosili naše babičky, vracajú sa opäť do módy s ešte väčšou energiou a noblesou, než desaťročia dozadu.