Trendy dámske plavky sú základom vášho letného šatníka

Trendy dámske plavky sú základom vášho letného šatníka

Na plavkovú sezónu čakajú mnohí z nás už od skorej jari, no pripraviť sa na ňu je možné v predstihu. Leto je obdobie, kedy vyťahujeme dámske plavky oveľa častejšie, ako počas zvyšku roka, i keď častokrát aj v zime ich využívame. Plavky sú kus oblečenia, ktorý je určený na kúpanie či opaľovanie, preto musia byť vyrobené zo špeciálneho materiálu. Tento materiál zabezpečí, že sa plavky na tele počas kúpania neroztiahnu a rýchlo vyschnú. Čo však zaujíma mnohé dámy, dámske plavky by mali byť najmä trendy, zaujímavé a dobre na tele sedieť. Prečítajte si, aké sú najnovšie módne vychytávky v oblasti plaviek a vyberte si to, v čom sa cítite najlepšie. 

Typy dámskych plaviek podľa typu postavy

Už dávno neplatí, že jednodielne plavky sú určené pre dámy s kilami navyše a dvojdielne pre tie, ktorým by to kilo navyše, naopak, neuškodilo. Dnes sú tieto zastaralé predsudky už dávno zbúrané a každá dáma má na výber z toho, v čom sa aktuálne cíti pohodlne. Dámske plavky môžu byť v súčasnosti navrhnuté tak, aby zvýrazňovali to, čo zvýrazniť majú a skryť to, čo žena nechce, aby bolo vidieť. Pre väčšie bruško existujú dvojdielne dámske plavky s vyvýšenou spodnou časťou. Ak ste už niekedy na sebe mali sťahovaciu spodnú bielizeň, pravdepodobne viete o čom hovoríme. Takéto plavky zabezpečia komfort ženám, ktorým väčšie bruško vadí. Dámy s väčším poprsím by rozhodne mali voliť plavky, ktorých vrchný diel zabezpečí to, že prsia sú fixované a pekne tvarované. Jednodielne plavky sú určené pre každého a dostanete ich kúpiť v rôznych variáciách. 

Nebojte sa obliecť si dámske plavky hýriace farbami!

Počas plavkovej sezóny nájdete v obchodoch obrovské množstvo dámskych plaviek od výmyslu sveta. Okrem toho že sú v rôznych tvarových variáciách, hýria farbami, ktorých kombináciu by ste si možno naživo ani nevedeli predstaviť. Pri dámskych plavkách platí, že čím farebnejšie, tým lepšie. Nebojte sa s farbami experimentovať. Leto je krásne obdobie, ktoré doslova piští po tom, aby sme si ho užili naplno! Doprajte preto svojej postave rozžiarenie v podobe krásnych a najmä farebných dámskych plaviek. 

Hľadáte ideálne dámske plavky na leto? Kliknite na webovú stránku https://www.differenta.sk/ a vyberte si to najlepšie, čo trh ponúka!