Ukážte cez leto svoje krásne nohy

Ukážte cez leto svoje krásne nohy

Každá žena miluje leto. Môže si obliecť svoje obľúbené letné šaty, konečne vytiahne z krabice krásne dámske sandále na platforme a konečne sa nebude musieť babušiť od hlavy až po päty, pretože je vonku treskúca zima. Každá žena by si cez letné mesiace mala obliekať oblečenie, ktoré zvýrazní jej krivky a jej krásne nohy.

Nežiaduce chĺpky

V letných mesiacoch nám vedia spôsobiť nemalé komplikácie najmä rýchlo rastúce chĺpky. Všeobecne ale platí, že čím častejšie si ich holíme, tým rýchlejšie nám rastú. Ak si nechcete každý druhý deň holiť nohy, vyskúšajte účinnú laserovú epiláciu. Je to vlastne trvalá redukcia nechceného ochlpenia. Jeho výhodou je najmä to, že dokáže odstrániť komplet celý chĺpok aj s korienkom.

Zbavte sa nežiadúcich chĺpkov čím skôr a zajednajte si termín laserovej epilácie na špeciálnej klinike. Uvidíte, že žiadne trápenie s holením vás už trápiť nebude a hlavne sa zbavíte chĺpkov, ktoré vám znemožňovali nosiť krátke sukne.

Pozor, bradavice!

Nemalé a hlavne bolestivé komplikácie nám spôsobia najmä bradavice, konkrétne plantárne bradavice. Vyskytujú sa na chodidlách a vznikajú nadmerným tlakom na určité miesto. Pri chôdzi spôsobujú silnú bolesť, ktorá vás bude výrazne obmedzovať. Odstránenie týchto bradavíc je beh na dlhé trate, ale ak si zvolíte možnosť odstránenia bradavíc tekutým dusíkom už v začiatočnom štádiu, zbavíte sa ich veľmi rýchlo. Pri bradaviciach je dôležité, aby sa podchytilo už v začiatočnom štádiu. Bradavice, najmä tie plantárne, nemajú radi tekutý dusík a prípravky, ktoré obsahujú kyselinu salicylovú.

Ak plánujete chodievať na kúpaliská, nosievajte priamo k bazénu kvalitné šľapky. Vírus nazývaný aj ako HPV preniká aj cez malé ranky na koži a akonáhle prenikne do vášho tela, už tam ostane navždy.

Ukážte cez leto svoje krásne nohy. Podstúpte ešte pred začiatkom letných mesiacov laserovú epiláciu a na kúpaliskách nosievajte šľapky. Pokožku na nohách si pravidelne hydratujte a stvrdnutú kožu na chodidlách odstraňujte pomocou pemzy.

Photo by Lexie Barnhorn on Unsplash.com