Už zase sa rozbil? Chce to štýlový obal na mobil!

Už zase sa rozbil? Chce to štýlový obal na mobil!

Chvíľková radosť z nového telefónu sa rýchlo dokáže zmeniť na zalomené ruky od nešťastia. Niekedy stačí malá nepozornosť alebo blbý deň a z vysnívaného mobilu sa stane exemplár vhodný akurát tak do opravy.

Ako ochrániť smartfón tak, aby bol zároveň štýlový?

Pokiaľ nevlastníte kúzelnú paličku, ktorá vie splniť všetky vaše želania, na nič sa nespoliehajte. Ochranný kryt na mobil je samozrejmosť. Hneď ako sa stanete majiteľmi nového telefónu, majte na pamäti, že aj on sa potrebuje „obliecť“. Telefón bez puzdra je ako motorkár bez prilby. Kto čosi také uvidí, hneď vie, že bude zle – nedobre. Ochranné puzdrá sú cenovo prijateľné a navyše výborne vyzerajú. Za desať eur si môžete byť istí, že o telefón bude dobre postarané.

Ľudia milujú flip case puzdrá

Najväčšej obľube sa tešia tzv. flip case puzdrá, ktoré sú elegantné a veľmi praktické. Na rozdiel od obyčajných silikónových alebo plastových, sú špeciálne svojím dizajnom. Dámy, ale aj páni, mladé kočky, ale aj dospievajúci chalani a naše babičky či dedkovia potvrdia, že flip case puzdro je zatiaľ tá najlepšia ochrana, akú kedy telefónu poskytli. Veľký výber farieb, vzorov i prevedení zaručuje spokojnosť i dobrý pocit z kúpy. Perfektne sa s nimi telefonuje a po každej manipulácii sa jednoducho zatvoria ako taká knižka. Nenápadná magnetka zabezpečí, že sa obal neotvorí a váš displej ostane ochránený.

Originálne kryty na mobil – nedajte šancu prasklinám

Dnešné telefóny, smartfóny, mobily – čo len chcete, sú také premakané, že by bol hriech sa o ne nepostarať. Nie je jednoduché vyčleniť si potrebnú sumu peňazí na ich kúpu. Niekedy šetríme zopár mesiacov, ale oplatí sa. Keď už vlastníme vytúžený telefón, ochranný kryt na mobil sa postará, aby nám vydržal čo najdlhšie. Tak aj naša radosť bude trvácnejšia.

Rozhodnúť sa môžete medzi flip case puzdrami, silikónovými, hliníkovými alebo plastovými puzdrami. Riziko poškodenia vášho mobilu sa zníži, pokiaľ bude spoľahlivo ochránený. Pri výbere si však dajte pozor na konkrétnu značku a typ telefónu, pretože sa líšia svojím rozmerom a veľkosťou displeja.

V opačnom prípade sa stratí efekt. Malý typ telefónu neochráni veľké ochranné puzdro. Kryt na mobil musí perfektne sadnúť na konkrétnu značku. Výber je jednoduchý a spôsobuje radosť i nadšenie, pretože si všetci vieme nájsť to svoje. Je super obklopovať sa vecami, ktoré sú nielen krásne, ale aj užitočné a praktické.