Úžasné malé taburetky

Úžasné malé taburetky

Kto by ich nepoznal? Sú menšieho vzrastu, rôznych tvarov, farieb i materiálov – taburetky. Pohodlné a praktické „stoličky“, ktoré sú vždy poruke a dajú sa použiť nie len na sedenie, ale aj na vykladanie  unavených nôh či odkladanie vecí. Štýl a funkčnosť v jednom.

Keď už, tak aspoň tri

Veru áno. Jedna je málo, dve sú tak akurát, ale tri – sú úplne super! Buď všetky rovnaké a elegantné, alebo mix troch rôznych druhov, farieb a pokojne dokonca aj odlišných štýlov. Prečo nie? Je to váš domov, a preto si s čistým svedomím a odvahou kúpte to, čo sa vám páči a po čom prahne vaše srdce. Taburetky sú ten druh nábytku, ktorý nikdy nezavadzia, ba naopak- majú všestranné využitie.

Raz ich nájdete kdesi pri gauči, potom sa znenazdajky ocitnú v kuchyni pri jedálenskom stole a občas sa „skryjú“ do detskej izby, kde slúžia ako skvelý nástroj pri hre. Niekedy sa postarajú o pohodlné sedenie, keď príde veľa hostí, inokedy poskytnú pohodlie pre naše dolné končatiny ako nastavené na masáž, ktorej sa veru len málokto dočká. Občas poslúžia ako konferenčný stolík, na ktorý povykladáme sušienky a teplý čaj pre naše priateľky a inokedy ako perfektný odkladací stolík pre naše knihy, noviny alebo deky.

Úložný priestor navyše

Okrem tých „obyčajných“ taburetiek sa môžeme rozhodnúť aj pre tie s úložným priestorom, ktorý je nenápadne ukrytý vo vnútri. Nadvihnutím vrchnej strany nás prekvapí objem úložiska pre všetky naše či už tajomstvá alebo neporiadky, ktoré treba urýchlene schovať pred svokrou.

Novým hitom sú tie pletené

Určite ste ich už videli a zaujali vás hneď na prvý pohľad. Sú to tie úžasné okrúhle „klbká“ bavlny, ktorých výplň je veľmi pohodlná a pružná a tak sa celá taburetka prispôsobuje nie len vášmu, ehm, pozadiu. Malé, stredné, veľké – všelijako „rozhádzané“ po zemi. To je ono! To je presne to, čo priam „kričí“  útulnosťou a chce to vlastniť každá žena. Sú elegantné, milé, pohodlné, krásne, rôznofarebné, s rôznymi vzormi a štýlom úpletu. S väčšími alebo menšími „očkami“. Čo je najlepšie, nie sú veľmi drahé a hodia sa úplne do každej miestnosti. Radosť sedieť na zemi.