Užitočné doplnky pre stavebnú a manipulačnú techniku

Užitočné doplnky pre stavebnú a manipulačnú techniku

Vo väčších skladoch alebo na stavbách sa to zvykne hemžiť rôznou technikou, ktorá uľahčuje náročné pracovné úkony. Pre sklady sú typické vysokozdvižné vozíky, pre stavby zasa rôzne nakladače. Ak takúto techniku vlastníte a hlavne vo väčších počtoch, je dobré mať spoľahlivého partnera, ktorý vám v prípade potreby dokáže rýchlo dodať potrebné doplnky pre takéto stroje.

Pneumatiky, ktoré zvládnu aj najťažší terén

Napríklad v prípade, že sa vám v ťažkom teréne na stavbe na vašom nakladači alebo inej technike neopraviteľne poškodí pneumatika a vy budete potrebovať čo najrýchlejšie pokračovať v načatej práci, budete urýchlene potrebovať niekoho, kto vie dodať nové stavebné pneumatiky rýchlo a flexibilne, nech ich potrebujete kdekoľvek. A samozrejme, aby tie nové pneumatiky boli aj adekvátne kvalitné.

A aké vlastnosti by mali kvalitné stavebné pneumatiky mať? Mohutný záber dezénu, aby si vďaka nim vaša technika poradila nielen na asfalte, ale v akokoľvek náročnom teréne. A samozrejmosťou by mala byť aj odolná konštrukcia, keďže práca na stavbe nie je pre stavebnú techniku prechádzka (alebo skôr jazda) ružovou záhradou a za tvrdými podmienkami netreba chodiť ďaleko.

Prídavné zariadenia aj pre atypický tovar

Ani manipulácia s rôznym nákladom v sklade však nie je jednoduchá. Obzvlášť, ak ide o atypický druh tovaru, s ktorým sa ťažko manipuluje. V takých situáciach prídu vhod špeciálne prídavné zariadenia k vysokozdvižným vozíkom.

Vhodné prídavné zariadenie značne urýchľuje a zefektívňuje manipuláciu a prispieva aj k väčšej bezpečnosti pri práci s atypickým tovarom. A v prípade, že potrebujete s atypickým tovarom manipulovať len na určitú dobu, bude pre vás výhodným riešením prenájom vhodného prídavného zariadenia na vami zvolené obdobie.

Zdroj obrázka:

Autor: OSZN / Shutterstock.com