Vedeli ste, že existuje aplikácia, ktorá vám pomôže s výberom obuvi na každú príležitosť?

Vedeli ste, že existuje aplikácia, ktorá vám pomôže s výberom obuvi na každú príležitosť?

Správna žena si vždy kladie otázku: „Čo si mám obliecť?“ , obvykle sa to deje za každých okolností a aj v prípade, že police v skrini sa idú prepadnúť pod náporom a váhou oblečenia. Čo robiť v prípade, že si podobnú otázku budeme klásť aj pri obúvaní? Vtedy nám pomôže nová aplikácia v telefóne.

Naozaj táto aplikácia dokáže poradiť?

Žijeme v dobe, kedy sú otázky úplne zbytočné, pretože dnes je možné úplne všetko. To, čo by sa nám ešte pre pár rokmi zdalo ako veľký „matrix“, reálne žijeme a zapracúvame do svojich bežných dní. Je to tak i v prípade, keď sa chystáme na špeciálnu udalosť  a netušíme, čo na nohu. Áno, čítate dobre.

Nie je jednoduché ohúriť iba tým správnym výberom oblečenia, ale dôležité je mať svoje nohy na poriadku. Nielen čo sa týka pohodlia, ale aj etikety a spoločenských móresov. Iné topánky si totiž obujete do lesa na turistiku a iné na premiéru v divadle. Práve vtedy si spomeňte na aplikácie, ktoré váš problém rýchlo vyriešia.

Obujú vás správne

Zabudnite na trapasy a divné pohľady módnych kritičiek, ktoré tu vždy boli a aj budú. Už sa nikdy viac nemusíte cítiť nepríjemne, že ste si na konkrétnu udalosť zvolili nevhodné topánky. Odteraz budete mať na nohách obuv, ktorá splní ako svoju estetickú úlohu, ako aj to, že zabezpečí nohe pohodlie a tú správnu oporu v akomkoľvek ohľade. Je to veľmi jednoduché a rýchle. Stačí  len „kliknúť“ a vybrať si kategóriu.

Výber je na vás

Pomocou takýchto aplikácií dostanete na výber možnosti, z ktorých si vyberiete podľa vlastného vkusu i uváženia. Aplikácia na obúvanie vám pomôže zvoliť si správny typ topánok na každú príležitosť. Dané kategórie majú aj svoje podkategórie, ktoré výber ešte viac zúžia a uľahčia. Ak si teda hľadáte topánky na svadbu, kde budete pôsobiť ako hosť alebo družička – aj tu sú rozdiely. Našťastie aplikácia vám ukáže všetky typy obuvi, ktoré sú pre danú situáciu a príležitosť najvhodnejšie. Potom stačí už len „uloviť“ vo svojej zbierke alebo utekať do obchodu pre tie svoje.