Viete, ako reštauračný systém uľahčí vaše podnikanie?

Viete, ako reštauračný systém uľahčí vaše podnikanie?

Ak ste častým návštevníkom reštauračných zariadení, určite si všímate nielen to, aké jedlá konkrétna reštaurácia ponúka, ale tiež to, ako napríklad reaguje na nové technológie či trendy v oblasti gastronómie. Reštauračný systém je dnes už súčasťou každej jednej lepšej reštaurácie a pokiaľ sa práve chystáte rozbehnúť tú svoju, určite by ste na tento dôležitý bod nemali zabudnúť. Jednak to uľahčí prácu vám i vašim zamestnancom a jednak svoje podnikanie posuniete na úplne novú úroveň. Digitalizácia je súčasťou každej jednej oblasti, prečo by gastronómia mala byť výnimkou? 

Pri kúpe reštauračného systému zvážte všetky možnosti

Pokiaľ ste sa rozhodli, že reštauračný systém sa stane súčasťou aj vašej prevádzky, rozhodne nekupujte prvé, na čo natrafíte. V prvom rade je potrebné zohľadniť všetky potreby vášho podniku. Akú veľkú reštauráciu prevádzkujete? Koľko pokladní máte? Koľko personálu zamestnávate? Spravidla platí, že reštauračný systém je veľmi jednoducho ovládateľný a tak sa s ním naučí pracovať naozaj každý. Samotný softvér je možné ovládať prostredníctvom dotykových tabletov či smartfónov. Určite ste už v reštaurácii zažili, že čašník vašu objednávku jedla i nápojov naťukal do smartfónu, overil si dostupnosť a objednávku odoslal do kuchyne. Výhodou je to, že personál nemusí chodiť hlásiť každú jednu objednávku kuchárovi do kuchyne. Reštauračný systém zahŕňa tiež pokladňu a tak môžete prostredníctvom smartfónu objednávku zhrnúť a vytlačiť cez pokladňu pokladničný blok. Navyše vám budú vaši zamestnanci nekonečne vďačný. Ušetríte im totiž kopu práce navyše.

V čom je najmodernejší reštauračný systém jednotkou?

To, že je možné reštauračný systém ovládať úplne jednoducho, sme už spomínali. Ak s ním nemáte ešte žiadne skúsenosti a zvažujete jeho kúpu, čítajte ďalej. Dokáže totiž veľmi jednoducho spolupracovať s elektronickou pokladňou a všetky dáta je možné v ňom po určitú dobu zálohovať. Navyše sa celý reštauračný systém sám aktualizuje na najnovšiu verziu, takže aj táto starosť vám odpadá. Na aktualizácie vás reštauračný systém dopredu upozorní, preto pokiaľ sa niečo zmení, nebudete vôbec prekvapený. Nemusíte sa tiež obávať, že by systém bezdôvodne vypadával a vaši zamestnanci by museli objednávky i pokladničné bloky vypisovať ručne. V tomto prípade všetky reštauračné systémy garantujú 99 percentnú úspešnosť.

Podnikajte so spoľahlivým reštauračným systémom! Pre viac informácií kliknite na webovú stránku http://www.ikelp.sk/.