Vitajte v limuzíne

Vitajte v limuzíne

Aj vy ste sa niekedy zamysleli nad tým, čo také by sa mohlo skrývať v interiéri limuzíny? Ľudia si ju bežne požičiavajú pri príležitosti rozlúčky so slobodou, keď idú do kasína alebo oslavujú narodeniny, pretože sa chcú aspoň párkrát za život voziť ako králi. Pripútajte sa, jazda limuzínou sa začína!

Pre posádku s vysokými nárokmi

Cestovanie v limuzíne si užije ako šofér, tak i zvyšok posádky. Dnes už nie je nič výnimočné mať vo vozidle internetové pripojenie, ktoré nielen zabije nudu počas dlhej jazdy, ale taktiež vďaka nemu šoféri získavajú informácie o stave cestnej premávky a vždy aktuálne mapy. Moderné limuzíny vám pomôžu auto zaparkovať, upozornia vás v prípade, že postrehnú zmenu v riadení spôsobenú vašou únavou, vytvárajú optimálnu klímu pre všetkých vo vozidle a výnimkou nie je ani dokonalé ozvučenie, a tak už neprídete o svoju obľúbenú pesničku len preto, že sa iní v aute rozprávajú… Páči sa vám nočné cestovanie? Vychutnajte si ho aj vďaka strešnému oknu, cez ktoré môžete hľadieť napríklad aj na nočnú oblohu posiatu hviezdami. Limuzínu si nemusíte vždy predstavovať ako tie z filmov a videoklipov, v akých sa vezú slávni. Je ňou každé prepychové auto, nielen tie 9-metrové.

Interiér s pravou kožou a drevom si užijete

Cestujúci si v limuzíne vychutnajú skutočne luxusnú jazdu. Nenadarmo si ju prenajímame na významné dni, ako sú narodeniny, svadby alebo rozlúčky so slobodou. V interiéri limuzíny, ktorá sa prenajíma práve na tieto účely, nájdete osobitný salónik a v ňom CD prehrávač, televíziu s DVD prehrávačom, bar s alkoholickými aj nealko nápojmi či pokojne aj občerstvenie. Keď vám začne byť od samého vzrušenia z jazdy prihorúco, nastavíte si klímu, aká vám vyhovuje. V limuzíne sa dočkáte dostatku súkromia, pretože sedíte za tmavými sklami. A hoci vozidlo poskytuje miesto na sedenie až pre osem osôb, určite si ho vychutnáte aj vo dvojici. Nemyslite si však, že ľudia sa chodia do takej limuzíny iba zabávať, nájdete tam totiž dokonca aj pracovný stolík či stojan na tlačoviny, takže sa môžete venovať aj intelektuálnym záujmom. Kto limuzínu vlastní spolu s osobným šoférom, určite to využije. My ostatní sa môžeme tešiť, že si v limuzíne možno aspoň raz za život vychutnáme šampanské s dobrou partiou. 🙂