Zabudnite na luxusné kabelky. Vyskúšajte to eko!

Zabudnite na luxusné kabelky. Vyskúšajte to eko!

Nepotrebujete vlastniť veľa kabeliek. Stačí, ak máte pár kúskov, ktoré sa hodia na konkrétnu príležitosť. Iné na formálne plesy, iné do práce a iné na voľný čas či do obchodu. Kabelky sa však v závislosti od množstva používania opotrebúvajú a my si tak musíme každý rok kúpiť aspoň jednu.

Jutové, bavlnené, hodvábne, ale hlavne ako stvorené pre milovníčky života

Takéto kabelky sú cenovo dostupné, a preto si ich môžete dopriať hneď niekoľko. Keďže vyberať môžete spomedzi rôznych farieb, vzorov a rozmerov, do ulíc sa vyberiete vždy štýlová a dobre zladená. Nemusíte byť zástankyňou životného prostredia a už vôbec nie členkou akéhosi spolku. Eko tašky a kabelky sú pre všetky dievčatá, slečny, ženy a samozrejme aj elegantné dámy.

Vek je iba číslo a hoci je to fráza, ktorú všetci veľmi dobre poznáme, no napriek tomu si aj tak robíme starosti a až príliš sa ním riadime. Neriadime sa pocitmi a našou bláznivou dušou, ale akosi sa krotíme a snažíme sa stáť nohami pri zemi. Farebné kabelky sú presne to, čo potrebujeme, aby sme sa cítili mladé, plné životnej sily, optimizmu a vďaka nim spríjemníme deň všetkým okolo. Vzory, ktoré sú na nich znázorňované, psychologicky pôsobia na udržanie a vytvorenie dobrej nálady. Prinášajú radosť a mier do všedných dní.

Iba samé výhody

Tašky z prírodných materiálov sú veľmi pohodlné a príjemné na nosenie. Netlačia, nespôsobujú alergie a najmä v najhorúcejších dňoch dovolia pokožke dýchať. Ľahko sa udržiavajú, pretože pri akomkoľvek znečistení ich stačí buď oprať v práčke alebo pretrieť s navlhčeným uterákom. Tešiť vás môže aj fakt, že šetríte tak svoje životné prostredie pred ďalším preťažením od umelín a plastov. Vyrábajú sa ručne, najčastejšie pochádzajú z Indie, Indonézie alebo Nepálu, čiže si môžeme byť istí, že kupujeme naozajstnú kvalitu.

Vhodne zvolená kabelka je ako šperk. Dotvára váš imidž, okoliu o vás kadečo prezradí a nepriamo vás predstaví. V tomto prípade veselé tóny a duši lahodiace vzory a motívy iba doplnia čaro vašej zaujímavej osobnosti.