Zastavte agresívne slnečné lúče kvalitnou tieniacou technikou

Zastavte agresívne slnečné lúče kvalitnou tieniacou technikou

V posledných rokoch sú u nás letá extrémne horúce. Vo výraznej miere za to môže globálne otepľovanie, ktoré počasie ovplyvňuje do takej miery, že je u nás také počasie, ako v prímorských krajinách. 

Ak vám horúčavy zohrievajú interiér vášho domova, zastavte agresívne slnečné lúče kvalitnou tieniacou technikou. Nemáme na mysli žalúzie, ale úplne niečo iné. 

Markízy skvelé na terasy a balkóny 

Markízy sú neoceniteľnou pomôckou a zároveň najlepším tienidlom na terasy a balkóny. Ak máte nekrytú terasu alebo vám praží cez dvere a okná smerujúce z bytu na balkón, kúpte si novú markízu. Vybrať si môžete markízy s motorickým ovládaním alebo markízy s kľukovým ovládaním. Markízy vám umožnia regulovať slnečné žiarenie a zabránia prehrievaniu terasy, balkóna a zároveň aj interiéru. Vyberajte si z ponuky markíz z vysokoodolných látok, ktoré vám poskytnú pohodlie a zároveň vás ochránia pred agresívnymi slnečnými lúčmi. 

Plissé rolety 

Sú to v podstate skladacie žalúzia, ktoré vám umožnia regulovať slnečné žiarenie, podľa potreby vám vytvoria tieň a zabránia prehrievaniu. Pozor si dávajte pri ich výbere. Zohľadňuje sa veľkosť okna a vo väčšine prípadov sú vyrábané presne na mieru, takže sa nemusíte báť, že by vám do interiéru a na okná nepasovali. Kúpte si elegantné plissé rolety a uvidíte, že svoje rozhodnutie neoľutujete. Nadčasový elegantný dizajnový prvok, ktorý váš domov zmení k lepšiemu – aj to sú plissé rolety. 

Tieniaca technika, ako markízy a plissé rolety sú dobrými spoločníkmi každej domácnosti. Ak vám spoločnosť robí len klasické interiérové žalúzie, pouvažujte nad lepším, efektívnejším tienením. Ideálne sú a vždy budú markízy a plissé rolety, ktoré sú cenovo dostupné a navyše sú aj kvalitné. Stavte radšej na istotu. Určite netúžite mať interiér domácnosti vyhriaty.