Zatočte s chrípkou a prechladnutím vďaka Theraflu

Zatočte s chrípkou a prechladnutím vďaka Theraflu

Chrípkové obdobie prichádza každý rok. No mnohých zvykne prekvapiť. Prvé príznaky prechladnutia a chrípky sú zjavné a vy viete, že vás čakajú dni únavy, kýchania, smrkania, kašľania či bolesti svalov. Porazte príznaky chrípky a prechladnutia pomocou horúceho nápoja Theraflu a pocíťte príjemnú úľavu.

Horúčka, bolesť hlavy, kašeľ, bolesť v krku, zimnica, bolesť svalov, nádcha alebo upchatý nos patria k hlavným príznakom chrípky. U detí sa môže objaviť aj nevoľnosť, zvracanie a hnačky.

Theraflu na 7 príznakov chrípky a na prechladnutie

Vynikajúcou správou je, že šikovné vrecúška Theraflu vám pomôžu uľaviť od všetkých 7 príznakov chrípky a pri nachladnutí.

Prechladnutie i chrípka sú známe a pomerne rozšírené vírusové ochorenie. Pri ich liečbe sa antibiotiká nepoužívajú.

Keďže priebeh ochorení môže byť rôzny a nie každý ich hravo zvládne, v lekárni objavíte unikátneho pomocníka v podobe horúceho nápoja Theraflu. Je totižto dokonale prispôsobený vášmu životnému štýlu.

Jednoduché použitie podľa vášho životného štýlu

Malé vrecúško otvoríte a jeho účinný obsah zalejete horúcou (nie však vriacou) vodou.

Zamiešate, aby sa prášok rozpustil. Keď nápoj vychladne, vašu úľavu od príznakov prechladnutia a chrípky môžete pomaly vypiť.

Bonusom je ovocná príchuť, s ktorou máte pocit, že pijete chutný teplý nápoj. Presné denné dávkovanie nájdete na priloženom letáku.

Sila prášku Theraflu

Liečivá sila Theraflu je ukrytá v jeho účinných zložkách. Obsahuje dobre známy paracetamol, ktorý bojuje proti bolesti a horúčke.

Súčasťou sú ďalšie zložky, ktoré umožňujú ľahšie dýchať, menej kašľať a kýchať a tiež pomáhajú pri odpuchnutí sliznice nosa.

Nezabúda ani na podporu imunity, a to vďaka obsahu vitamínu C.

Skôr ako si naordinujete ďalšie lieky na zmiernenie príznakov chrípky a prechladnutia, porovnajte si ich zloženie. Vyhnete sa tak nežiaducim kombináciám a nadmernému množstvu jednotlivých účinných súčastí.

Ticho, teplo, tekutiny pri chrípke a nachladnutí

Pri nachladnutí to nemusí byť potrebné, no pri chrípke je určite nevyhnutné zostať doma a chorobu doslova vyležať. Zabránite tým i šíreniu chrípky medzi vašich kolegov a blízkych.

Aj pravidelný pitný režim (pitie čistej vody a bylinkových čajov) vám uľahčí zdolať chrípku či prechladnutie.

Keď vás „ovládne“ chrípka, ledva pomyslíte na jedlo. Skúste upraviť stravu a dať asi aspoň jednoduchšie a ľahšie jedlá. Nezabúdajte na pravidelné vetranie a zvlhčovanie vzduchu v miestnostiach, kde sa zdržiavate, a zvýšenú osobnú hygienu.

Zvládnite obdobie prechladnutia a chrípky so silným pomocníkom Theraflu a buďte opäť fit.