Zatúžili ste po romantickom wellness pobyte? Zamierte do Jasnej

Zatúžili ste po romantickom wellness pobyte? Zamierte do Jasnej

Obľubujete wellness? V tom prípade sa určite zhodneme, keď povieme, že zima je na wellness ideálna. Môžete nielen zrelaxovať, ale aj zabudnúť na chladné počasie vonku a užiť si príjemnú vodu a horúce sauny.

Wellness v obklopení prírody

Ako si najlepšie užijete wellness pobyt? No predsa vo dvojici spolu s vašou polovičkou! Február je na romantické wellness pobyty pre dvoch ako stvorený, keďže február je mesiacom, kedy je Deň svätého Valentína.

Každopádne ak hľadáte hotel s naozaj jedinečným wellness centrom, jeden taký môžete nájsť uprostred nášho najväčšieho lyžiarskeho strediska, v Jasnej. Je ním Hotel Björnson Jasná. Čo je na ich wellness centre také jedinečné? Počas relaxu v ňom ste prakticky v náruči prírody!

Môžete si napríklad užiť romantický večer v horúcej exteriérovej kadi a dýchať pritom čerstvý horský vzduch. Alebo skôr túžite po relaxe v saune? A čo takto sauna s výhľadom na okolité hory? Lákavá predstava, že áno? Taktiež si môžete dopriať profesionálnu masáž alebo liečivý zábal. Jednoducho povedané, dokonalá regenerácia pre telo aj myseľ.

Skvelé jedlo a štýlové ubytovanie

A keď ste už zrelaxovali do sýta? Zamierte na večeru! Reštaurácia Jasná vám ponúka bohatý výber tradičných slovenských jedál, ale aj svetové špeciality. Nápojový lístok je taktiež rovnako obsiahly, takže vaše chuťové poháriky budú celkom určite spokojné.

Reštaurácia je otvorená do 22:00, takže sa nemusíte nikam náhliť a večeru si naozaj vychutnať. Nehovoriac o tom, že pre ubytovaných hostí platí 10% zľava. Nemusíte sa teda obmedzovať a môžete si dať to, na čo máte naozaj chuť.

Aby sme však nezabudli na to podstatné, na ubytovanie. Ak chcete „klasiku“, čakajú vás komfortné dvojlôžkové izby v hlavnej budove komplexu, ale ak chcete niečo naozaj romantické, vyberte si originálne chatky Björnson Tree Houses zariadené v minimalistickom štýle.

Zdroj obrázka:

Autor: Claudia K / Shutterstock.com