Zažite futbalové zápasy tých najväčších velikánov

Zažite futbalové zápasy tých najväčších velikánov

Zažiť tú pravú futbalovú atmosféru môžeme len na máloktorom slovenskom štadióne. Kvality slovenského futbalu nemôžeme a ani by sme nemali porovnávať s futbalom viacerých európskych krajín. V súčasnosti sa však nemáme problém dostať do európskych metropol priamo z nášho hlavného mesta, čo nám umožňuje navštívi zápasy takých futbalových velikánov ako Real Madrid alebo FC Barcelona.

Zažite aj vy futbalové zápasy tých najväčších velikánov. Futbaltour vám to umožní.

Ubytovanie, letenky, vstupenky a delegát

Každý fanúšik futbalu by si mal dopriať atmosféru takýchto zápasov. Práve futbaltour.sk vám zabezpečí všetko, čo k tomu potrebujete. Ak nemáte chuť zháňať ubytovanie v danom meste, letenky a vstupenky samostatne, futbaltour.sk vám všetko zabezpečí. Vy si zaplatíte a oni vám dokonca poskytnú aj služby delegáta, čo v takých veľkých mestách ako Madrid alebo Neapol oceníte.

Neapol – tím, kde je hviezdou slovenský futbalista

Keď už sme pritom Neapole, nikdy vás nelákalo ísť na zápasy Neapolu? Hrá tam aj náš skvelý futbalista, ale to už určite viete. Je tam hviezdou a niet ani jedného Taliana, ktorý by nepoznal nášho Mareka Hamšíka. Takýchto skvelých úspešných futbalistov máme viac, ale Marek je Marek.

Momentálne je v ponuke zápas Neapolu s Turínom. Objednávajte si zájazd čím skôr. Vstupenky, ale aj zájazdy sa veľmi rýchlo vypredávajú.

Juventus Turín

Ak okrem Neapolu sledujete aj zápasy Juventusu a chceli by ste si kúpiť vstupenky na Juventus, tiež neváhajte. Najbližšie hrajú s oboma Milánskymi mužstvami (AC, Inter) a určite viete, že to bude bitka. „Juve“ hrá fantastický futbal, kde sa nebudete za celých 90 minút ani minútu nudiť.

Veď kto už by si nechcel pozrieť futbalového veterána Buffona?

Zažite aj vy zápasy, ktoré na Slovensku nikdy nezažijete. Objednajte si zájazdy a pozrite si mestá, kde sa hrá fantastický futbal.