Zbavte sa krátkozrakosti: Pomôže vám laserová operácia metódou Relex Smile 3D

Zbavte sa krátkozrakosti: Pomôže vám laserová operácia metódou Relex Smile 3D

Nevidíte do diaľky? Nebaví vás nosiť okuliare alebo kontaktné šošovky? Stavte na iClinic, kde vám k perfektnému, ostrému zraku pomôžu rýchlo a bezbolestne!

Skoncujte s neostrým videním do diaľky

Spôsobuje ho krátkozrakosť, alebo inak povedané myopia. Napriek tomu, že na krátku vzdialenosť vidí človek s myopiou bez akýchkoľvek problémov, s videním do diaľky má problém. Vedeli ste, že krátkozrakosť sa týka až tretiny populácie? Obvykle sa dedí, no ak pracujete dlho za počítačom, prípadne čítate v zle osvetlených priestoroch, koledujete si o túto dioptrickú vadu aj vy. Korigovať by ste ju neskôr museli kontaktnými šošovkami alebo okuliarmi s mínusovými dioptriami. Ak by ste jej však nevenovali pozornosť, mohla by vám spôsobiť únavu, bolesti hlavy a iné problémy. Veľkým problémom by takisto bolo, keby ste krátkozrakosť ignorovali a bez okuliarov či šošoviek sadli za volant.Ako sa jej môžete „zbaviť“?

 

kratkozrakost-relexsmile

Pomôže vám prevratná metóda Relex Smile 3D

Ak trpíte krátkozrakosťou do -10 dioptrií, dokážete sa tejto dioptrickej vady zbaviť pomocou najnovšieho typu laserovej operácie – metódou Relex Smile 3D. Ak je pre vás nosenie okuliarov alebo kontaktných šošoviek nevyhovujúce, poraďte sa s odborníkmi v iClinic o možnosti laserovej operácie, ktorá vás krátkozrakosti zbaví natrvalo. Prečo si vybrať Relex Smile 3D? Je to najmodernejšia operačná metóda 3.generácie, má najlepšie výsledky spomedzi laserových operačných metód, je bezbolestná a mimoriadne rýchla. Celý zákrok trvá len niekoľko minút!

Šetrná operácia, krátka rekonvalescencia

Čím to je, že je tento zákrok taký obľúbený? Relex Smile 3D používa namiesto excimerového lasera femtosekundový – ten odstraňuje vadu vytvorením lentikuly priamo vnútri rohovky. Výsledok? Chirurg lentikulu šetrne odstráni a vaša dioptrická vada je preč! Pre koho je Relex Smile 3D najvhodnejšou metódou? Odpoveď je jednoduchá – pre každého, komu ju skúsení profesionáli z iClinic umožnia. Do práce sa po operácii môžete vrátiť už na ďalší deň!