Ženy s červenými vlasmi sú príťažlivé a svojské

Ženy s červenými vlasmi sú príťažlivé a svojské

Ktorá z nás by nechcela aspoň raz v živote vyskúšať, aké to je byť sexi červenovláskou? Ženy s červenou hrivou sú vraj veľmi príťažlivé a v mužoch vyvolávajú tie najrôznejšie predstavy. Hovorí sa, že červenovlásky sú fantastické milenky, ktoré sú plné nápadov, fantázie a hlavne majú zdravé sebavedomie, ktoré je tým najlepším lákadlom.

Farba vášne, ale aj agresie

Červená je farba lásky, krvi, smrti, no okrem toho dokáže v priebehu pár sekúnd správnym spôsobom povzbudiť. Ak je jej príliš veľa, pôsobí vulgárne až agresívne a ľudia sa v jej prítomnosti cítia podráždene, takže skôr „vybuchnú“ pre maličkosti. Červená farba na vlasoch však predstavuje jej nositeľku ako sebavedomú dámu, ktorá vie, čo od života očakáva a nehanbí sa to povedať.

Červenovlásky sú vášnivé a milujú život

Sú skratka iné. Originálne. Nápadné. Nádherné. Odvážne. Zároveň sú zraniteľné a potvrdí to každá. Červená farba na vlasoch má často pôsobiť ako ochranný štít a prezrádzať okoliu – pozor, táto žena možno bola zranená, ale už je plná sily a odvahy do ďalších skúšok, ktoré jej život ešte prinesie. Zdanlivo vyzerajú ako nebojácne a sebavedomé, avšak pod ulitou sú ako malé dievčatká, ktoré sa milujú hrať, túžia po zábave, adrenalíne a v prvom rade po poznaní. Červenovlásky rady spoznávajú nové veci, situácie a sú tak trochu alchymistky.

Mať červené vlasy je odvážne

Pýtate sa prečo? Dokonalý odtieň červenených vlasov nedosiahnete nikdy. Obrovská nevýhoda tejto farby je, že sa príliš rýchlo zmýva, a tak po každom jednom umytí vyzeráte, akoby ste mali iný odtieň. Keď vám vlasy rastú rýchlo, v kombinácii s červenou vyzerajú vyrastené kúsky naozaj neesteticky. S touto farbou sa vyhýbajte dažďu a kúpaliskám, pretože sa zmýva neuveriteľne rýchlo a ľahko a navyše spôsobuje zafarbenie pokožky a textilu. Ísť spať s mokrými vlasmi tiež nie je najlepší nápad – riskujete tým prefarbenie svojich obľúbených obliečok.

Aby ste vyzerali zvodne a luxusne, farbiť vlasy na červeno si musíte aspoň každé štyri týždne, avšak nech vás ani toto neodradí od vytúženého odtieňu. Keď sa s ním už raz stotožníte, tak mu budete verné navždy. Červenovlásky sú nádherné a srší z nich sebavedomie a obrovská sila.