Aké darčeky pre obchodných partnerov sú tie najvhodnejšie?

Aké darčeky pre obchodných partnerov sú tie najvhodnejšie?

Vianočné sviatky sa blížia a väčšina z vás už pomaly premýšľa nad tým, čo kúpi svojim príbuzným pod vianočný stromček. Premýšľajú aj podnikatelia, ktorí sa chcú odvďačiť za spoluprácu svojim obchodným partnerom.

Aj napriek tomuto ťažkému roku by sa patrilo poďakovať sa obchodným partnerom za spoluprácu.

Aké darčeky pre obchodných partnerov sú najvhodnejšie?

Výberová káva

Praktickým a zároveň vďačným darčekom pre obchodných partnerov, čiže firmy, s ktorými spolupracujete, je výberová káva. Výberová káva z kvalitných zŕn a z kvalitnej slovenskej pražiarne kávy poteší každého. Či už si ju obchodný partner vezme domov, alebo poskytne zamestnancom, lahodný nápoj z kávových zŕn sa určite využije.

Nikdy nekupujte darčeky, ktoré sa nevyužijú.

Šálky na kávu s podšálkami

Ak vyberáte vhodné darčeky pre firmy, pre obchodných partnerov, odporúčame vám ku káve dokúpiť aj sadu šálok na kávu s podšálkami. Biele šálky s podšálkami, pokojne aj s logom kávy, ktorú ste pre firmy kúpili, budú pekným setom a zároveň vhodným darčekom ako poďakovanie za spoluprácu.

Odporúčame vyberať darčekové balenie kávy s šálkami na kávu. Luxusné balenie, kvalitný obsah – čo viac si môžete priať, ak chcete poďakovať svojim partnerom za spoluprácu?

Iné zaujímavé darčeky pre obchodných partnerov

Okrem kávy vám pre obchodných partnerov odporúčame dať vyrobiť hrnčeky s logom vašej firmy, diáre, perá, ale napríklad aj USB kľúče s logom firmy, či Power banky s logom firmy. Vyberajte darčeky, ktoré sú využiteľné v kanceláriách a tie, ktoré sme vám teraz spomenuli, rozhodne vhodné sú. Pekným firemných darčekom môže byť aj poskytnutie zľavy na nákup u vás. Tento darček je však vhodnejší pre stálych zákazníkov.

Vo všeobecnosti najviac odporúčame darčekové balenie kávy, avšak neodmietajte napríklad darčekový kôš, v ktorom bude okrem dobrej kávy aj fľaša kvalitného alkoholu.

Zdroj obrázka:

Autor: Selina Irina / Shutterstock.com