Čo by ste si pred začiatkom jari mali kúpiť do šatníka?

Čo by ste si pred začiatkom jari mali kúpiť do šatníka?

Jar je ešte veľmi ďaleko, no väčšina z vás už netrpezlivo pozerá dámske magazíny a zisťuje, čo bude trendy nadchádzajúcu sezónu. Ak uvažujete nad oživením šatníka, neriaďte sa módnymi trendmi úplne do bodky. Preferujte skôr veci, ktoré sú nositeľné viacero sezón za sebou.

Čo by ste si ale pred začiatkom jari mali kúpiť do šatníka?

Nové dámske saká

Každá žena sa rada obliekanie elegantne. V súčasnosti sa však aj niektoré elegantné kúsky začínajú kombinovať s tými ležérnymi a práve preto vám odporúčame na jar kúpiť nové dámske saká. Uprednostňujte dámske saká z nekrčivých materiálov, ktoré sú pohodlné, farebné a hlavne strihovo vyhovujúce vašej postave. Odporúčame kúpiť aj predĺžené dámske saká, ktoré keď skombinujete so SLIM FIT džínsami a členkovými teniskami, máte dokonalý outfit nielen do práce, ale aj na stretnutie s kamarátkami.

Pletené kardigány

Začiatok jari je ako stvorený na teplé pletené kardigány, do ktorých sa zababušíte, keď je vonku ešte chladno, ale poobede teploty stúpajú a je príjemne teplo. Pletené kardigány môžete kombinovať s blúzkami a sukňami, ale aj s nohavicami a dámskymi topmi. Môžete ich nosiť aj pod dlhú prechodnú bundu, avšak nositeľné sú aj v kombinácii s džínsovými bundami.

K pleteným kardigánom sa vám hodia dámske poltopánky, členkové čižmy, ale aj zateplené dámske tenisky.

Teplákový kardigán

Ako vrchnú vrstvu si na jar môžete obliekať aj teplákové kardigány. V kombinácii s tenkými bavlnenými šatkami a tenkými svetríkmi sú vhodné do prechodného obdobia. Kardigán by mal byť z počesanej teplákoviny. Počítajte s miernym žmolkovaním, avšak časom by to malo ustáť.

Čo sa týka farieb, na jar odporúčame nosiť hlavne zelenú, horčicovú, námornícku modrú, ale aj klasiku v podobe hnedej, béžovej či púdrovej.