Dizajnové sklápacie postele vám zabezpečia dostatok priestoru i kvalitný spánok

Dizajnové sklápacie postele vám zabezpečia dostatok priestoru i kvalitný spánok

Malý priestor v domácnosti už riešil snáď každý z nás. Ide o naozaj častý problém, pretože pokiaľ nemáme nadštandardne veľký byt či dom, musíme napriek tomu nájsť v byte miesto, kde všetky svoje veci schováme. V súčasnosti je tento problém väčší ako v minulosti, pretože v obchodoch nebolo dostupných toľko výrobkov. Dnes už máme doma prístroj takmer na čokoľvek. Aby sme však ušetrili nejaký priestor v byte, možno by ste mali pouvažovať nad jedným skvelým vynálezom. Sklápacie postele nie sú žiadnym horúcim trendom, avšak v súčasnosti zažívajú svoj veľký návrat vďaka novým, vylepšeným vlastnostiam. 

Prečo sú moderné sklápacie postele lepšie ako tie v minulosti?

Sklápacie postele sa častokrát spájajú s predsudkami. Určite ste v starých filmoch videli, ako niekto sklápa posteľ, ktorá príšerne vŕzga a navyše ani správne nedolieha. To je však minulosť, pretože dnešné sklopné postele fungujú na úplne inom princípe. Sú vyrobené z naozaj kvalitných materiálov a sklápací mechanizmus je veľmi ľahko ovládateľný. Nemôže sa stať, že by sa posteľ sama sklopila alebo vyklopila. Sklápací mechanizmus je doslova dotiahnutý do dokonalosti. Sklápanie postele zvládne každý. Sklápacie postele sú vybavené rôznymi tesneniami, aby posteľ nebúchala pri sklápaní smerom k podlahe. Okrem toho takáto posteľ nemusí byť iba posteľ. Po vyklopení môže pokojne slúžiť ako polička alebo pracovný stôl. Praktické, čo poviete? 

Sklápacie postele nemusia byť umiestnené iba v spálni

Pri uvažovaní nad tým, kam umiestniť sklápaciu posteľ bývajú mnohí príliš tradiční. Spálňa už dávno nie je jediná miestnosť, do ktorej je takúto posteľ možné umiestniť. V prípade, že bývate v dvojizbovom byte aj s deťmi, obývačka môže slúžiť aj ako spálňa pre rodičov. V prípade, že je posteľ vyklopená, nikto ani nepozná, že ide o posteľ. Sklápacie postele už nájdete takmer v každom lepšom obchode s nábytkom. Nemusíte sa obávať, že takú zložitú konštrukciu by ste museli skladať sami. Pracovníci firmy vám posteľ nielenže donesú, ale vám ju aj namontujú na požadované miesto. Na sklopné postele býva dokonca častokrát dlhšia záručná doba ako na tie klasické. Niektoré obchody ponúkajú až 5 či 10 ročnú záruku. 

Vyberte si ideálnu sklápaciu posteľ pre vás či vašich hostí na webovej stránke https://www.sconto.sk/.