Bezproblémový nákup tovaru z Ázie pre všetkých podnikateľov

Bezproblémový nákup tovaru z Ázie pre všetkých podnikateľov

Podnikáte a chcete nakupovať tovar v Ázii? Tento trh ponúka veľa príležitostí, ale nájdu sa tu aj určité riziká. Falošní predajcovia, necertifikované výrobky, neprehľadná legislatíva, či predraženie prepravy.

Vyhnite sa falošným predajcom

Samozrejme, riziká spomenuté v úvode nie sú ničím výnimočným a prítomné sú aj pri obchodovaní s inými (oveľa bližšími) regiónmi. Ázia nám je však poriadne vzdialená a tak sa tieto riziká horšie kontrolujú. Obzvlášť, ak nemáte s obchodovaním s Áziou skúsenosti.

A čo takto nechať obchodovanie s Áziou na profesionálov? Jednoducho to prenechajte na spoločnosť, ktorá sprostredkúva kompletné služby v rámci nákupu tovaru z Ázie. A začína to už pri výbere spoľahlivých dodávateľov z Číny.

Aby ste sa vyhli falošným predajcom a podobným podvodníkom, akreditovaní inšpektori navštívia továreň dodávateľa a priamo tak skontrolujú výrobné kapacity, požadované akreditácie, či ekologické štandardy. Budete tak mať 100 % istotu, že je bezpečné s daným dodávateľom obchodovať a že produkty, ktoré vám budú dodané, budú spĺňať všetky vaše požiadavky.

Preprava bez nepríjemných prekvapení

Nákup tovaru začína výberom dodávateľa a čím končí? Samozrejme, že dovozom. V úvode sme spomenuli, že pri preprave tovaru z Číny môže nastať predraženie prepravy, napríklad zdržaniami na prekladiskách, či pri colnom konaní. Ak podnikáte ani vám nemusíme hovoriť, čo za veľký problém by to bol.

Sprostredkovaný nákup tovaru v Ázii je výhodný aj z tohto hľadiska. Budete mať vopred dohodnutú cenu prepravy, ktorá bude garantovaná a nebude sa meniť za žiadnych okolností. Predsa len, v takomto prípade budú mať aj prepravu na starosti skúsení profesionáli, ktorí ju dokážu dôkladne naplánovať tak, aby všetko prebehlo bez akýchkoľvek komplikácií.

Zdroj obrázka:

Autor: Travel mania / Stock.adobe.com